wtorek, 31 maja 2016

Szeryf bierze się za Polańskiego

Zbigniew Ziobro skierował do Sądu Najwyższego kasację ws. ekstradycji Polańskiego.O co chodzi? Pan Zbyszek ma za złe krakowskiemu sądowi, że ten nie wydał decyzji o ekstradycji znanego reżysera w ręce wymiaru sprawiedliwości USA. Ziobro dowodzi, że decyzja sądu była skandaliczna, bo chodzi o wydanie człowieka, który dopuścił się czynu zabronionego i okrutnego wobec dziecka w 1977 roku. Tylko bić brawo, ale czy intencje Ziobry są aby na pewno szczere i bez podtekstów?

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi albo o pieniadze , albo o odwórcenie uwagi od swoich i o ich krycie. W tym przypadku mamy do czynienia z tym drugim. Chciałoby się tylko przyklasnąć decyzji Ziobry, którą gorąco wspiera minister- koordynator służb specjalnych (dziś Świtowy Dzień Bez Papierosa- pan Mariusz palił jak smok czy się powstrzymał?), ale ja tu widzę drugie dno typowe dla polityki PiS: wyłudzacz pieniędzy (Dorota Kania). gej (wielu księży), pedofił (Wesołowski, Gil) malwersant finansowy (Bierecki) jest dobry, gdy pochodzi z obozu katoprawicy, a zły, gdy nie należy do tej kliki. Zły jest w tym przypadku  Roman Polański. Czynu Polańskiego nie chwaliłem nigdy i nie pochwalę, miał chęć na seks analny- mógł wynająć sobie panią do towarzystwa zajmującą się tą wąską specjalizacją zamiast zabawiać się z nieletnią. I nie jest na miejscu tłumaczenie, że ona się na to zgodziła.

Zbigniew Ziobro powiedział sprawdzam, rzucil wyzwanie opozycji, przede wszystkim PO i środowisku skupionemu wokół "Gazety Wyborczej". Przecież jakiś czas temu Polański mógł liczyć na słowa wsparcia z tej strony i były to cieple słowa poparte stwierdzeniami, że jego ofiara sprzed lat dawno mu wybaczyła. I tu dochodzę do drugiego dna polityki Ziobry: ani słowem nie zająknął się pan Zbyszek, że w Polsce powinny rozpocząć się prace nad zaostrzeniem kar dla pedofilów, rónież tych w sutannach, że zniknie bariera przedawnienia, że zbrodnie pedofillskie będą ścigane dopóty, dopóki sprawcy tej ohydnej zbrodni nie umrą. Wtedy będzie można sprawę zamknąć. Tymczasem z ust Ziobry nic takiego nie usłyszałem! Dlaczego, co stanęło na przeszkodzie niezłomnemu szeryfowi by spróbować zaostrzyć prawo? Dlaczego nie wpłynie na swoich kolegów w PiS by ci złożyli projekt ustawy bezwględnie karzącej pedofilów?

Czekam na propzycje, by pedofile w sutannach zostali pozbawieni praw emerytalnych, by trafiali do zamkniętych, specjalistycznych ośrodków na leczenie a po jego zkaończeniu trafiali na zasłużoną karę za kratki. Oczywiście nie było żadnego przedawnienia, a sprawcy pionosiliby prócz odpowiedzialności karnej również odpowiedzialność finansową. Tylko o czym ja tu marzę, o czym piszę? Przecież księża zyją w celibacie, więc o jakiej pedofilii mowa? No i niech ktoś z obrońców Polańskiego zacznie mówić o pedofilach w sutannach, natychmiast podniesie się lament katoprawicy o ataku na Kościół i na niewinnych, biednych księży.


Przeczytaj, kliknij i wypromuj. Dzięki!:) 


0 komentarze:

Prześlij komentarz