niedziela, 20 listopada 2011

O take Polske! Antyklerykałowie w Sejmie

Przemówienie Janusza Palikota po expose Donalda Tuska:
Romana Kotlińskiego również nie zabrakło:

Odpowiedź Sławka Kopycińskiego na tuskowe expose:
A teraz coś z inne beczki, sam Donald Tusk o wspieranych przez Kaczyńskiego "patriotach":4 komentarze:

 1. Calym sercem jestem za wieloma postulatami Ruchu Palikota, niech wam się uda, dośc mafii koscielnejłupiącej finansowo Polskę, ale...ale nie s.rajcie kolokwialnie mowiąc do gniazda ktore wlaśnie wijecie. Panie Januszu Palikot - ten cios z KGHMem w Bieleckiego i posrednio w DTuska, to cios ponizej pasa, aby realizowac rzeczy piękne nie trzeba wchodzic w kalosze kaczora, to niegodne.
  Pozdrawiam
  |Eliza KD

  OdpowiedzUsuń
 2. Obudzeni dali głos. Władza ustawodawcza czyli KC Episkopatu ustami abp. Budzika ,,deklaruje wolę dialogu'', pod warunkiem zachowania cnotliwości konkordatu.
  Nawet Biskup z Uniwersytetu Warszawskiego nie tknął watykańskiego tortu. Może dlatego, że prezentuje chwast nauki polskiej.
  * * *
  Pani Elizo.
  Tajemnicą poliszynela jest pomoc Bieleckiego dwojga imion przy pisaniu expose. Tego krótszego. Gość ,,doradzający'' za ciastka i herbatkę nie jest jak żona Cezara. Pierwsz, bo z drugą zbliżony jest charakterem.
  O co więc biega. Czy Palikot pytając przekroczył granice sugestii, czy sugerując źle postawił pytanie? On to robi nałogowo-lubi stawiać, zatem chodzi o sformułowanie pytania? Bo tryb-warunkujący wydaje się być poprawny. Adres też celny...
  (Vespa)

  OdpowiedzUsuń
 3. Podzielam zdanie Elizy. Tym atakiem na Bieleckiego Janusz Palikot zepsuł to, co powiedział odnosząc się do expose premiera.
  To tak jak zbudować dom według projektu wybitnego architekta i dla lepszego efektu ozdobić go potłuczonymi kawałkami lustra.

  OdpowiedzUsuń
 4. When you right you right Mr. Palikot.

  OdpowiedzUsuń