środa, 16 marca 2016

Ktoś śmiał donieść o popełnieniu przestępstwa przez patriotyczny rząd Beaty Szydło!

Stało się to, co musiało się stać: do sądów wpłynęły trzy zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa przez Beatę Szydło i jej współpracowników, w tym przez Beatę Kempę, ksywa "Prawniczka". Zawiadomienie ma związek z odmową publikacji wyroku Trybunału Konstytucyjnego z dnia 9 marca. Mieszkaniec Gliwic jak najbardziej słusznie twierdzi, że TK wydał wyrok, strona rządowa bagatelizuje do tej pory ostatnie posiedzenie sędziów i nie uznaje wyroku. Mówi o… komunikacie Trybunału! Dwa ponowne doniesienia o popełnieniu przestępstwa zostały złożone w Warszawie.

Takie postępowanie doprowadza do furii Jarosława Kaczyńskiego i grono jego zaufanych, ale w końcu zaczyna być robione to, co powinno. PO przegrała wybory bo nie potrafiła sobie radzić przez lata z najbardziej idiotycznymi oskarżeniami polityków PiS, politycy rządzącej wówczas partii unikali sądów, konfrontacji przez Temidą z ludźmi Kaczyńskiego. Pozwolili sobie wejść na głowę z pokorą godząc się na zalanie Polaków bredniami jak nie Macierewicza, to jego „ekspertów” od „zamachu smoleńskiego”. Wtedy właśnie trzeba było iść do sądu by dać odpór maniakom. Dlatego dziś cieszy mnie, że na jawne bezprawie ludzi PiS mało kro odpowiada wzruszeniem ramion. Tak w ogóle to jak wyglądają usłużni wobec PiS dziennikarze, politycy tej partii i wszyscy bredzący coś o możliwym kompromisie w sprawie TK? Potraficie spojrzeć w lustro po obejrzeniu monologu Kaczyńskiego wygłoszonego w TVP Info? Kompromisu nie będzie, opozycja dąży do konfrontacji- stek banałów i frazesów upstrzonych w nieco inne piórka pokazał, że opozycji należę się brawa za uniknięcie wciągnięcia do brudnej gry prezesa PiS.

Objawił się specjalista od donosów: Ryszard Nowak bezustannie szuka wrogów ludu, niczym Kaczyński wskazujący wrogów PiS, kościoła i Polski. Otóż pan Rysiu poczuł się obrażony słowami Władysława Frasyniuka i śpieszy donieść prokuraturze, że Jarosław Kaczyński na pewno nie został tam, gdzie Putin i Łukaszenko, a do prezydenta Andrzeja Dudy nie przylgnęła ksywka „Andrzej Dupa”. Stąd donos do prokuratury, bo pan Rysiu poczuł, że zostały urażone jego uczucia religijne i doszło do zniewagi byłego premiera i obecnego prezydenta RP. Zachodzę w głowę- może ktoś podsunie mi odpowiedź?- dlaczego pan Rysiu do tej pory nie uzyskał miejsca na litach wyborczych PiS do parlamentu lub nie dostał od pana prezesa jakiejś państwowej fuchy? Marnuje się chłopina w tym swoim Komitecie! Ciekaw jestem, kiedy złoży doniesienie na opozycję i na sędziów TK?

Bronisław Komorowski przez 5 lat był prezydentem Polski, przez ludzi Kaczyńskiego, w mediach propisowskich nazywano go Komoruski, Komorow, a pan Ryszard Nowak nie reagował. Miał ważniejsze sprawy na świecie czy podzielał zdanie znieważających prezydenta?

Jeśli masz czas i ochotę to kliknij i wypromuj. Dzięki!:)

 

0 komentarze:

Prześlij komentarz