czwartek, 24 marca 2016

Bojkot telewizji kurskiej

KOD wzywa do bojkotu „Wiadomości” emitowanych w telewizji kurskiej. Mateusz Kijowski dowodzi, że DTV jak łgał, tak łże do tej pory, że takiej ohydy po prostu nie da się oglądać. Szef KOD nie namówi mnie do bojkotu, z prostej przyczyny: od lat nie oglądam telewizji publicznej. Szkód, jakie wyrządzili w niej politycy i ich funkcjonariusze zatrudnieni na stanowiskach redaktorów, dyrektorów, prezesów i dziennikarzy nie da się odkręcić przez długie lata.

Przewidywałem, że „dobra zmiana” w mediach pod szyldem PiS narazi dziennikarzy związanych z partią na śmieszność i skompromituje ich jak nigdy dotąd.  I to się dzieje na naszych oczach! Cieszy mnie to tym bardziej, że na szczyty idiotyzmów i głupoty wspinają się dziennikarze pracujący poprzednio w mediach Tadeusza Rydzyka i „patriotycznej” TV Republika, katoprawicowej głupawki. Przyznam, że zerknąłem kilkakrotnie na przekazy informacyjne publicznej tiwi rządzonej przez Jacka Kurskiego i nie jestem rozczarowany bo jest tak, jak można się było spodziewać: manipulacja, ukrywanie niewygodnych dla obozu rządzącego faktów, zajmowanie się sprawami zupełnie nieistotnymi, próba przedstawiania zafałszowanego obrazu z manifestacji KOD, zapraszanie do „dyskusji” fanatycznych funkcjonariuszy oddanych PiS i Kaczyńskiemu, od święta podawane są informacje o partiach lewicowych.

Dobra zmiana? Z gorszego na jeszcze gorsze! Dawni dziennikarze z zespołu komunistycznego „Dziennika telewizyjnego” zielenieją chyba z zazdrości patrząc na poczynania oddanych PiS-owi dziennikarzy i muszą żałować, że nie wykazali się takim wazeliniarstwem wobec aparatczyków z PZPR. Czego można się spodziewać po telewizji publicznej, skoro szefem publicystyki w TVP info został Dawid Wildstein a jego zastępcą Samuel Pereira? Swojsko brzmiące nazwiska, od razu widać, że swojaki zza Buga!

Posłanka Pawłowiczówna siedząc jeszcze niedawno w ławach opozycji pyszczyła na dziennikarzy i wysyłała ich na kursy do pana Tadeusza Rydzyka i jego pseudoszkoły, dziś milczy w tym temacie. No cóż, dziennikarze publicznej tiwi  robią z siebie pośmiewisko pajaców, więc doszkalanie nie jest im już potrzebne.

 Jeśli masz czas i ochotę to kliknij i wypromuj. Dzięki!:)

 

1 komentarz:

  1. Dobre. Utożsamiam się z powyższym całkowicie.
    Ile jeszcze ten skołowany naród wytrzyma ?
    Ile "dobrych zmian" i ile czasu ?
    Pozdrawiam Świątecznie

    OdpowiedzUsuń