czwartek, 16 czerwca 2016

Winnicki, lider Ruchu Idiotów

Polityka polska ma to do siebie, że przyciąga i gromadzi wszelkie szumowiny. Kiedy po przemianach ustrojowych w Sejmie rozgościli się posłowie z Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, kiedy nastały oszołomy ze Zjednoczenia Chrześcijańsko- Narodowego i pyszczyło nawiedzone grono z Akcji Wyborczej „Solidarność” wydawało mi się, że nikt i nic nie przebije tych żenujących ludzi. Przyszłość pokazała, jak bardzo się myliłem w swej naiwności!

Niezrzeszony poseł Robert Winnicki, który dostał się do Sejmu na plecach zbieraniny Kukiz’15 oznajmił publicznie, że rząd Polski jak najszybciej powinien zawalczyć o uwolnienie z więzienia Janusza Walusia. Dla mniej zorientowanych: Waluś to morderca odsiadujący w RPA wyrok dożywotniego więzienia za zabójstwo polityka Chrisa Haniego, zastępcy Nelsona Mandeli, legendy w walce z apartheidem. Polscy „patrioci” szczekają gdzie tylko się da, że Hani nie był żadnym politykiem, lecz agentem sowieckim, komunistą i lewakiem. Walusia nazywają za to bohaterem. Bo miał zapobiec tak wielkim kataklizmom, że biblijny potop byłby przy nich mało znaczącym strumykiem.

Winnicki nasmarował pismo do szefa MSZ pytając go o możliwość podjęcia kroków, po których Waluś odzyskałby wolność. Teraz wypadałoby, Winnicki, napisać do prezydenta, episkopatu a może i do papieża, co wy na to? Uchachałem się, gdy nawiedzony nacjonalista działający rzekomo w interesie wyborców bezradnie rozłożył ręce mówiąc, że w zasadzie to nie pamięta, kto go prosił o interwencję w sprawie Walusia. Może toruński biznesmen Rydzyk, może jakiś redaktorzyna z katoprawicowego portalu? Głupich i debili w Polsce nie brakuje! Dla winnickiego mam propozycję: Omar Mateen, fanatyczny wyznawca islamu dokonał masakry w gejowskim klubie w USA najprawdopodobniej dostanie czapę. Może udałby się poseł do Stanów, w z mowie z zuchami Antoniego Macierewicza z Obrony Terytorialnej odbił Mateena i przywiózł do Polski? Tak mało jest żywych bohaterów na skrajnej prawicy! O wyrwaniu Brivika z rak paskudnych Norwegów nawet nie śmiem marzyć, ale z fanatykiem religijnym jakim jest Mateen powinno pójść łatwiej. W końcu kto w Polsce pała taką nienawiścią do mniejszości seksualnych jak Mateen?

Jan Paweł II podkreślał zagrożenie płynące z tzw. cywilizacji śmierci. Wszystkim tym idiotom piejącym z zachwytu nad Walusiem chciałbym przypomnieć ich wrzask i krzyk kiedy rzekomo bronią „życia nienarodzonego” i trzęsą się nad zarodkiem ludzkim i zygotą, a chcą czynić bohatera z kogoś, kto z zimną krwią zamordował bliźniego. Fakt, ich bliźnim nigdy nie był i nie będzie jakiś tam Czarnuch z RPA.

Dla przypomnienia: kumpel Tadeusza Rydzyka niejaki Jan Kobylański określił przed laty Winnickiego mianem antykatolika i oskarżył go, że jest żydokomunistyczną wtyczką w Ruchu Narodowym. Fajnie bawią się idioci!

 Przeczytaj, kliknij i wypromuj. Dzięki!:)

 

0 komentarze:

Prześlij komentarz