wtorek, 7 czerwca 2016

Dobra zmiana inaczej :)

Dobra zmiana . Zmiana lepszego na gorsze. Po tym potopie nic się na da zmienić. Potrzebna jest rewolucja, by obalić tą dobrą zmianę. O dobrej zmianie krążą już dowcipy, że zamienił stryjek siekierkę na kijek, ale bądźmy poważni, przynajmniej starajmy się robić wrażenie poważnych. Śmiertelnie poważnych! Tylko czy jest to w ogóle możliwe, kiedy dobra zmiana ze swoimi funkcjonariuszami nadętymi do granic możliwości robi numery godne kabaretu?

29 maja w Krośnie odbyła się demonstracja poparcia rządu Beaty Szydło. Ludzi było mnóstwo, tak dużo, że prawie zajęli cały parking przy pobliskiej „Żabce” .

Szef upadającej telewizji kurskiej, Jacek, został wygwizdany na festiwalu w Opolu. Organizatorzy  robili, co mogli, wyłączyli mikrofony efektowe i usiłowali zagłuszyć gwizdy dźwiękami orkiestry. Kurski uznał, że to aplauz na jego cześć. Pewne tuzy niepokornego dziennikarstwa podpowiedziały mu najwidoczniej, że słychać było obcy akcent w gwizdach. Podobno festiwal w przyszłym roku odbędzie się w Toruniu.

W Kielcach odbył się tzw. Marsz Życia. W kulminacyjnym momencie dwójka uczestników na schodach miejscowego kościoła odgrywała scenę… porodu! Pani zawzięcie jęczała i darła się przy tym, wtórował jej wczuwający się w rolę taty jegomość. Czekam na odegranie sceny poczęcia dzieciątka!

Smarkata córka swej mamusi, gdańskiej radnej, czekała na przystanku tramwajowym. W oczekiwaniu na komunikację miejską okładała z nudów policjanta zabezpieczającego imprezę LGTB. Czyżby jej dziewczyna poszła na nią sama? Policjant nie nadstawił drugiego policzka, widać zaKODdowany!

NASA ma się zająć sprawą „zamachu” smoleńskiego, ogłosili triumfalnie osobnicy z kręgów zbliżonych do podkomisji Antoniego Macierewicza. Ta prawdziwa NASA o niczym nie wie, ale  chyba zajmie się tym Narodowa Agencja Seksu Analnego i oznajmi, że tezy Macierewicza są do dupy.

Wspomniany Antoni Macierewicz ganił swoich poprzedników w MON twierdząc, że zastał w ministerstwie zgliszcza, dopiero pod jego rządami stajemy się mocarstwem, a może i już nim jesteśmy. Zatem na koszt armii ustawiono w Poznaniu pomnik Chrystusa, którego fizjonomia przybliża na myśl marszałka Sejmu. Pomnik ma jakoby zachęcać wojsko do postaw patriotycznych. Religia i patriotyzm to dwie sprzeczności, ale kto by się martwił takimi sprawami?

Do MON wraca młody talent Edmund Janniger. Edek z fabryki kredek ma odpowiadać za strategię komunikacji międzynarodowej. Na początek z żołnierzami nienarodzonymi, a potem się zobaczy.

Minister Zdrowia Konstanty Radziwiłł winą za strajk w CZD obarcza poprzedników. On nie ma sobie nic do zarzucenia, bo co on mógł zrobić przez te pół roku? No jak to, co? Może pobierać nauki u Macierewicza który chwali się półroczem swoich osiągnieć?

Marian Kowalski, taki pseudonarodowiec katoprawicowiec  puszy się przy lada okazji, że idzie pod prąd. Trzymający się kurczowo sutanny i Kościoła narodowiec chyba oślepł albo udaje, że jego postawa jest typowa dla polityków obecnej jak i poprzedniej władzy. J

Jeden z liderów narodowców, szef Kukiz’15 przypomniał plakat Unii Wolności, na którym Kamila Gasiuk- Pihowicz zachęcała do wzięcia udziału w referendum unijnym. Straszny rwetes podniosły katoprawicowe pieski zapominając, że z list UW do Sejmu startował Piotr „Klenczon” Gliński, a do partii należał też Andrzej „Maliniak” Duda.

Opozycja mówi o SKOK-ach, a kumpel senatora Biereckiego Jacek Sasin odwraca kota ogonem i bredzi: porozmawiamy o Amber Gold może? A czemu nie, panie pośle? Twórca parabanku siedzi w pierdlu, a pan Bierecki też siedzi, tyle że na Wiejskiej.

Wspomniany Jacek Sasin Sasin wypalił, że prezydent Andrzej Duda nie daje się wciągnąć w spory polityczne. Tak aktywnej prezydentury nie mieliśmy od dawna, puszy się poseł. Faktycznie: list gratulacyjny do Rydzyka, wizyta w Watykanie na kanonizacji jakiegoś tam zakonnika, religijne procesje, przesiadywanie w kościołach…

Beata Szydło na forum sejmowym mówi o zagrożeniu terroryzmem i nalega na wprowadzenie ustawy antyterrorystycznej, a Amerykanom alarmującym Polskę o możliwości ataków terrorystycznym w kraju odpowiada, że nie ma sygnałów o zwiększeniu zagrożenia terrorystycznego w Polsce. Coś w tym jest: fanatycy religijni, nawet islamscy, katolickich fanatyków religijnych raczej nie atakują.

Radny PiS z Raciborza Piotr Klima żąda, by policjanci oddawali w postawie zasadniczej honory tzw. przenajświętszemu sakramentowi, czyli skrawkowi pieczywa, opłatka obnoszonego przez kler po ulicach miast podczas tzw. procesji bożego ciała. Na widok pewnych polityków policjanci powinni zacząć się stukać w czoło.

Tadeusz Rydzyk otworzył kościół. Na nikomu niepotrzebną uroczystość pojawili się zapracowani rządzący by na witrażach podziwiać oblicza wspomnianego Rydzyka, Dziwisza, JPII. Dziwnym trafem zabrakło malowideł z Lechem i Jarosławem Kaczyńskim.

Jarosław Kaczyński opozycję określił mianem rebeliantów i zachęcił swoich funkcjonariuszy do walki. Naczelnik czy raczej Lord Vader nie wspomniał na razie o potrzebie budowy Gwiazdy Śmierci.

Przeczytaj, kliknij i wypromuj. Dzięki!:)

 

2 komentarze: