piątek, 2 grudnia 2016

Igrzyska zemsty Kaczyńskiego

Zło wobec poddanych czyń często, dobrem racz ich od święta. Taką redę przekazał pewnemu władcy jeden z doradców. Słowo ciałem się stało: władca szerzył zło, otaczał się szamanami i czarownikami, bezlitośnie rozprawiał się z wrogami zazwyczaj urojonymi, poddani na sam dźwięk jego imienia reagowali z lękiem. Władcy wydawało się, że budzi szacunek i podziw w czym upewniało go grono najbliższych współpracowników i szamani. Poddani chcieli chleba i igrzysk, no to dał im igrzyska, z chlebem było coraz bardziej krucho.

W Polsce zaczyna się podobna historia. Jarosław Kaczyński uwierzył w swój geniusz. Najbliżsi mu pochlebcy czyli skompromitowani hierarchowie Kościoła katolickiego z agenturalną przeszłoscią, dawni peerelowscy prokuratorzy i aparatczycy PZPR, byli i obecni agenci służb specjalnych, „eksperci” komisji Macierewicza, karykatury prezydenta i premiera i masa „niepokornych” dziennikarzy utwierdza Kaczyńskiego w przekonaniu, że słońce Żoliborza to najlepsze, co mogło spotkać Polskę.

Rzucono Polakom chleb w postaci 500+ , teraz czas na igrzyska. Lech Wałęsa, Trybunał Konstytucyjny, Andrzej Rzepliński, Lech Wałęsa, otwieranie grobów z ofiarami katastrofy smoleńskiej, Maciej Lasek, Józef Pinior, Kwaśniewscy. Tylko patrzeć, jak zostanie wznowione śledztwo w sprawie inwigilacji prawicy i innych historii. Zastaw się, a postaw się! Polska jest przecież bogatym krajem, stać nas na realizację chorych pomysłów i fanaberii Jarosława Kaczyńskiego! Facet zamierza mścić się na wszystkim i wszystkich, których uznaje za wrogów, zdrajców, nie Polaków, gorszy sort i cholera wie, za kogo jeszcze.

Pamiętacie, jak po katastrofie smoleńskiej PiS wynajdywał na siłę świadków rzekomego zamachu i co się później działo? Zwolennicy Kaczyńskiego krzyczeli o krążącym "seryjnym samobójcy", wygrażano koalicji PO- PSL wskazując ich jako winnych dziwnych samobójstw. PiS obiecał zająć się sprawami po dojściu do władzy. No i doszedł i co robi? Ano...nic! Dlaczego? Za tajemniczymi samobójcami niekoniecznie musiał stać ktoś/ktosie z koalicji PO-PSL, mogli to być ludzie z zupełnie innej opcji politycznej... Resztę dopiszcie sobie sami.

 Przeczytaj, kliknij i wypromuj. Dzięki!:)

 

2 komentarze:

  1. Szubrawcy od zarania ludzkości pchali się do władzy i korzyści z tym związanych. Trudno im już dziwić się. Dziwię się ich wyborcom. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawe jak śpią i czy im się nie śnią sale sądowe i dobrze opłacane służby więzienne. Współczuję, bo co innego trzymać fason, a co innego logiczne myślenie. Przecież tam nie wszyscy idioci i muszą sobie zdawać sprawę z tego co robią. RIP PiS.

    OdpowiedzUsuń