poniedziałek, 19 grudnia 2016

Ubezwłasnowolnieni i niesamodzielni

Człowiek sterowany przez Kaczyńskiego nie nadający się na prezydenta chce prowadzić mediacje. Wójt sterowana przez Kaczyńskiego nie nadająca się na premiera zachwala rząd i nie potrafi odnieść się do kompromitujących PiS wydarzeń w Sejmie. Marszałek Sejmu sterowany przez Kaczyńskiego, marszałek Senatu sterowany przez Kaczyńskiego... Listę można by długo ciągnąć.

PiS? To jest teatr kukiełek sterowanych przez Kaczyńskiego. Nikt nie ma tam swego zdania i  swoich poglądów, próżno szukać tam samodzielnych postaci. Marnej jakości aktorzy są sterowani przez reżysera, który za swoje osiągnięcia na pewno nie dostanie Oscara.

PiS posiada w szeregach polityka, który potrafi myśleć samodzielnie, który nie jest połączony pępowiną z Kaczyńskim? Posiada. Jeszcze posiada.Europoseł Kazimierz Michał Ujazdowski nie jest postacią z mojej bajki, ale  jak na razie tylko on skrytykował PiS i wskazał kierownictwo partii- de facto Kaczyńskiego- jako winnego kryzysu sejmowego.Przeczytaj, kliknij i wypromuj. Dzięki!:)

 

2 komentarze:

  1. Pan Ujazdowski zachował się przyzwoicie. Na 236 posłów PiS-u, jeden przyzwoity to trochę jakby skromnie:)

    OdpowiedzUsuń