niedziela, 12 marca 2017

Kłamstwo fundamentem polityki PiS

Sala posiedzeń w Sejmie, na mównicy bezradny poseł Jarosław Kaczyński usiłujący przekrzyczeć posłów opozycji skandujących „Donald Tusk, Donald Tusk!”. Czerwony ze złości, prawie siny Kaczyński chrypi i bełkocze, swe brednie przerywa głupkowatymi uśmieszkami. Żałosny występ pajaca zdolnego do życia jedynie pod kloszem, w otoczeniu marionetek wykonujących bez szemrania polecenia swego ludzkiego pana.
PiS pokazało w miniony czwartek swoją bezradność, głupotę i to, że jest samotne jak palec. Zagraniczna polityka polska- czy w ogóle coś takiego dziś posiadamy? Nie sądzę. To za wysokie progi dla jegomości pokroju Waszczykowskiego, Dziedziczaka czy Szymańskiego, że o sołtysowej Szydło nie wspomnę. PiS szuka wszędzie wrogów; niech szuka, na zdrowie, tylko do tego są zdolni ci pajace. Budowanie sojuszy, koalicji, przyjaźni, zawieranie paktów? To zdanie ponad siły dla tej smoleńskiej sekty! Oni nic nie są w stanie stworzyć w Europie. W Europie jednej czy dwóch prędkości, to bez znaczenia: PiS, jego ministrowie, marionetkowa premier czy ich pan Kaczyński nie znaczą w Europie NIC. Null. Mniej niż zero!

Beata Szydło objaśniała najgłupszej części elektoratu PiS, że to co się wydarzyło na szczycie, to porażka Unii Europejskiej. Co na to poważna europejska prasa, nie jakieś propisowskie periodyki skierowane również do najgłupszego elektoratu pisowskiego? Polski rząd popełnił komiczną gafę (ABC Internacional); Polska premier wolała na siłę zademonstrować swoją wściekłość ("El Pais"); Polska sprowokowała awanturę (BBC); Jedyne co zostało pani premier, to dyletanckie manewry ("Le Figaro"); Sprzeciw rządu polskiego izoluje Polskę w Europie ( "Guardian"); Itd.itd... Komu potrzebna jest ta Europa, komuś w tym marionetkowym rządzie, Kaczyńskiemu, Rydzykowi, radiomaryjnym biskupom. Im są potrzebne trzy rzeczy: kasa, kasa i jeszcze raz KASA! Bez tego ani rusz. Unia może sobie być, Polska może mieć w niej pozycję słabiutką, ale KASA ma być teraz i zawsze!

Dlaczego nikt nie zagadnął europosłów PiS czy zamierzają złożyć mandaty eurodeputowanych, skoro tak im źle w tej Unii? Gdyby PiS było partią konsekwentną, to nie brało by udziału w następnych wyborach do Europarlamentu! Fundament pisowskiej polityki to kłamstwo, same kłamstwa. Tak było przy założeniu partii w Białymstoku u Krzysztofa Jurgiela, tak jest przy pielęgnowaniu mitu wielkości Lecha Kaczyńskiego, tak jest przy teoriach spiskowych przy „zamachu smoleńskim”. Dziś najgłupszemu elektoratowi PiS wciska się kłamstwa, brednie i bzdury jakim to mężem stanu jest Beata Szydło. Ba! Plecie się, że to nowy lider Europy! Tyle że starych liderów i samej Europy te majaki zupełnie nic nie obchodzą.

Szczekaczki PiS od kilku dni tak się ośmieszają usiłując idiotyczną propagandą odtrąbić sukces rządu, Szydło i Kaczyńskiego, że już nawet śmiać się z nich nie chce. Z ich kłamstw, żałosnych fantazji i głupoty. Ci ludzie mają jeszcze odrobinę godności i honoru? Adam Bielan raczył wypowiedzieć się w imieniu wszystkich Polaków, w tym i w moim. Plótł pan senator, że nikt nie ma już wątpliwości, że Donald Tusk był niemieckim kandydatem na szefa Rady Europy. Nie życzę sobie, upudrowany i umalowany niczym jakiś transwestyta, byś zamierał głos w moim imieniu, panie Adamie. Wypowiadaj się w imieniu najgłupszego elektoratu PiS i podkreśl to przed i po swej wypowiedzi, by uniknąć nieporozumień.

W przyszłym tygodniu opozycja zapowiada zgłoszenie kandydata na premiera, który byłby w stanie zastąpić Beatę Szydło. Dobry pomysł, tylko trzeba go szukać w szeregach partii Kaczyńskiego, tam aż roi się od geniuszy strategii: może Czarnecki, Legutko, Sobecka?

Po blamażu Beaty Szydło na ostatnim szczycie unijnym w Brukseli w sieci coraz większą popularność zdobywa petycja, w której internauci domagają się od prezydenta Dudy rozpisania referendum na temat wyjścia Polski ze Wspólnoty. To nie Kaczyński będzie nas wyprowadzał z Unii Europejskiej, zrobi to ciemny lud, zachęci ich do tego kler katolicki z ambon. Ten sam kler, który na unijnych dotacjach najbardziej się nachapał.

 Przeczytaj, kliknij i wypromuj. Dzięki!:)

 

1 komentarz:

 1. zrobi to ciemny lud,
  Moze i tu zgoda w mydl"modlitwy Polaka" i tego co nie otrzymuje dotacji bezpośrednich z Unii Reszta z zawiści
  Bo nie widza innych korzyści z przynależności niz "swoboda poruszania sie"
  zachęci ich do tego kler katolicki z ambon
  Oj chyba nie bo by sam sobie zarznął kure znoszącej złote Jajka
  Wystarczy zapoznać się kto jest największym beneficjentem dopłat bezpośrednich i pośrednich z Unii kto i ile bierze "na renowacje zabytków" by mieć wątpliwości
  Co innego gdy z Unni przestana do nich płynac szerokim strumieniem te"marnosci" te srebrniki ktore dopiero po wykonaniu niezbędnych modlitw i egzorcyzmów moga zostać właściwie użyte.
  Kościół katolicki i "kmieć polski "biorący teraz pieniazki z Unii pierwsi zaprotestują

  OdpowiedzUsuń