wtorek, 28 marca 2017

Dyplomatołek Waszczykowski

Witold Waszczykowski ogłosił, że wybór Donalda Tuska na szefa Rady Europy był fałszerstwem. Dowody? Naukowcy(sic!) przekonują akolitów PiS, że to był niewłaściwy wybór, za to zgodny z podwójnymi standardami o których ostatnio plotą osobniki pokroju Waszczykowskiego. Czy dowody zostaną ujawnione? Na to nie ma woli politycznej, wypalił siwy pan w okularach.

Znienawidzony przez PiS i ich akolitów Władysław Bartoszewski publicznie oznajmił w 2007 roku, że nie życzy sobie rządów dyplomatołków.

Dyplomatołek; jakże to łagodne określenie jeśli przyjrzy się wyczynom Witolda Waszczykowskiego! Skąd oni biorą takich w tym PiS, ktoś zna odpowiedź na pytanie? Naukowcy Waszczykowskiego? Czy to ci sami, zapewne z San Escobar,, na „badaniach” których opiera swe brednie niejaki Oko, ksiądz katolicki plotący wszystko, co mu ślina na język przyniesie? Dowody Waszczykowskiego. Mam, ale nie ujawnię. Wiem, ale nie powiem. Skąd ja to znam, czy aby nie Antoś Macierewicz udzielił porady swemu koledze z RM, jak należy operować dowodami?

 Zwycięstwo i sukces Polski, tak paplali politycy PiS i kontrolowane przez nich szczekaczki po dyplomatycznej klęsce w stosunku 1:27. Dziś to już nie sukces tylko fałszerstwo. Nie wiem, jaki „wielki strateg” z PiS przedawkował witaminę C, rutinoscorbin cze pectosol, ale póki jest jeszcze czas- niech go ktoś wyśle do dobrego ortopedy, na to nie jest jeszcze za późno!

Fałszerstwo przy wyborze Donalda Tuska na drugą kadencję w fotelu szefa Rady Europy jak najszybciej powinna zbadać sejmowa komisja śledcza pod przewodnictwem Antoniego Macierewicza. Jak nic okaże się, że to był zamach na polskim narodzie, a Bruksela zamordowała nam polską dumę.

 Przeczytaj, kliknij i wypromuj. Dzięki!:) 

1 komentarz: