wtorek, 7 marca 2017

Kaczyński jest za mały na Donalda Tuska

Donald Tusk zostanie przewodniczącym Rady Europy na drugą kadencję. Wszystko na to wskazuje mimo rozpaczliwych intryg Jarosława Kaczyńskiego. Biedaczek Kaczyński zapomniał, że na własnym podwórku może dużo, ale w starciu z polityką europejską i w starciu z Donaldem Tuskiem zawsze przegra.

Jacek Saryusz- Wolski jest oficjalnym kandydatem rządu PiS na stanowisko zajmowane obecnie przez Tuska. Kim jest niedawny jeszcze człowiek PO? Takim samym bezideowym pajacem jak Gowin i Żalek: wczoraj PO, dziś PiS, a jutro się zobaczy.

W PiS nikt chyba nie powiadomił prezesa, że to, czy Donald Tusk zostanie szefem Rady Europy na drugą kadencję w ogóle nie zależy od Kaczyńskiego, od Szydło czy od opowiadającego bzdury rzecznika rządu. Skąd oni wzięli tego Bochenka, przeszedł specjalistyczne pranie mózgu w szkole Rydzyka czy sam z siebie jest aż tak głupi? Jego słowa, jakoby działania Donalda Tuska były skierowane przeciwko Polsce i Polakom nie były lekkomyślne czy nieprzemyślane. To było głupie kłamstwo, zresztą typowe dla Bochenka i dla PiS. Inny cudak, niejaki Konrad Szymański, również dał popis. Facet pozazdrościł chyba swemu szefowi Waszczykowskiemu i robi wszystko, by przyćmić jego gwiazdę w pleceniu głupot. Tusk mógł dać sygnały, że nie chce sporów dotyczących Polski- orzekł pan Szymański. Może Donald Tusk powinien prosić o audiencję u pana prezesa i błagać go o poparcie? W tym PiS realizują chyba politykę głupoty i durnoty!

Donald Tusk jest jedynym kandydatem Europejskiej Partii Ludowej na szefa Rady Europy i nic tego nie zmieni. Nic i nikt, niech Kaczyński gwizdnie na swe pieski szczekające w mediach i zawoła je do nogi, bo ich ujadanie ośmiesza ich samych, nikogo innego. Kiedy się słyszy te głupoty wypowiadane przez Czarneckiego, Bielana i im podobnych to aż dziw mnie bierze jak takie figury znalazły się w polityce, kto na nich głosował?

Donald Tusk nigdy nie tracił czasu na komentowanie pisowskich kłamstw, głupot i bredni, podobnie zachowuje się i dzisiaj. On nigdy nie czekał co powie Kaczyński, jakie bzdury wyrzucą ze swoich otworów gębowych politycy PiS. Tusk Prowadził samodzielną politykę i nie przejmował się PiS-em i Kaczyńskim i to zawsze procentowało, zawsze wygrywał. Pisioły mogą wyć z bezsilnej wściekłości, szkoda tylko, że kompromitują Polskę na forum międzynarodowym. Ale to mają we krwi, skoro sami ośmieszają się na każdym kroku.

A Saryusz- Wolski? Może znajdzie miejsce w PiS, tam roi się od takich ludzi. Może pozwolą mu zaśpiewać na urodzinach u Rydzyka?

Przeczytaj, kliknij i wypromuj. Dzięki!:) 

 

0 komentarze:

Prześlij komentarz