piątek, 11 grudnia 2015

Panie Kaczyński, gdzie jest krzyż?

Pan prezes w formie, niezłej formie! Polityczny napastnik, taki Lewandowski polityki wpędził umęczony, smoleński lud w ekstazę swoim przemówieniem. Wczoraj odbył się kolejny spektakl zatytułowany miesięcznica smoleńska. Za kilka- kilkanaście lat można by nakręcić serial komediowy z Jarosławem Kaczyńskim w roli głównej. Będą ku temu warunki sprzyjające kiedy pan cenzor Gliński i inni spece od sztuki, kinematografii i kultury będą zapomnianymi, nic nie znaczącymi eksponatami.

„Jarosław, Jarosław!” pokrzyczeli wczoraj fanatyczni wyborcy PiS. Nazywam ich funkcjonariuszami: to są rozhisteryzowani ludzie dostający szału na widok przede wszystkim Ryszarda Petru i wszystkich, którzy ośmielają się mieć inne zdanie od narzuconego przez pana prezesa. A pan prezes mówi, mówi, mówi, głosi monologi i poucza, że ci, którzy dziś chcą oszukać Polaków- nie znajdą poparcia. Popatrzmy zatem na obietnice wyborcze PiS i na to, co partia rządząca wyrabia dzisiaj. Dokopać Platformie Obywatelskiej- tak wygląda program partii Kaczyńskiego. Gawiedź jest zadowolona bo zapomniała już dawno, jakie w kampanii składano im, naiwnym, obietnice. Jeśli o mnie chodzi- walcie w PO jak w bęben, aresztujcie, zamykajcie i róbcie sobie z nimi co wam prawo i sprawiedliwość nakazuje, mało mnie to obchodzi. Tylko kto oszukuje dziś ludzi, kto składa puste obietnice bez pokrycia i kto pieprzy na Krakowskim Przedmieściu androny, że demokracja ma się wspaniale?

Gdzie jest krzyż, panie Kaczyński? Gdzie jest krzyż, panie Duda? Panie Małkowski, dlaczego nie ma jeszcze egzorcyzmów, dlaczego grzesznicy nie przydźwigali krzyża przez pałac prezydencki? Czyżby teściowie prezydenta, wyznawcy judaizmu postawili weto zięciowi na obecność symbolu religii katolickiej przed pałacem? Kaczyński obiecuje, że już za chwileczkę, już za momencik stanie w tym miejscu tablica upamiętniająca „zamach” smoleński i pomnik Lecha Kaczyńskiego. Z jakim podpisem? Zginął w wyniku głupoty, nieudolności, zaniedbań i zaniechać próżniaczej klasy politycznej?

W kabaretach Kaczyńskiego towarzyszy już honorowa asysta wojskowa, bo taki wydał rozkaz Antoni Macierewicz. Możliwe, że zaproponował mu to tęgi umysł Edka Janningera, „patrioty” trzymającego cztery litery z dala od Polski, za Oceanem. Pan Sasin raczył pouczyć takich jak, w ocenie Kaczyńskiego hipokrytów, że asysta wojskowa na prywatnych, pisowskich spędach to normalność. Jaka Polska, taka normalność chciałoby się rzecz.

 Jeśli podzielasz moje zdanie to kliknij i wypromuj. Dzięki!:)

 

3 komentarze:

 1. Wczoraj poturbowano, popychano i obrażano dziennikarza TVP na Krakowskim Przedmieściu. Nie zrobili tego nieznani sprawcy, zrobili to radiomaryjni słuchacze. Tak wygląda wspólnota o której mówi Andrzej Duda, którą buduja media Rydzyka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://strajk.eu/katoliccy-fanatycy-napadli-na-dziennikarza-tvp/

   Usuń
 2. A najbardziej przeraża ten ciemny motłoch wrzeszczący"Jarosław!Jarosław!"Oto NARÓD!

  OdpowiedzUsuń