sobota, 12 grudnia 2015

KOD obroni Polskę przed posłem Kaczyńskim

Kilkanaście tysięcy osób spotkało się pod siedzibą Trybunału Konstytucyjnego by wyrazić swój sprzeciw wobec sobiepaństwa rządu, sprzeciw wobec łamania prawa i Konstytucji. Organizator, czyli Komitet Obrony Demokracji, to już nie jest jakaś tam anonimowa grupka, z ruchu może wykluć się realna siła polityczna.
Wobec KOD nie można przejść obojętnie: można go lubić, można nienawidzić, ale nie można pozostać obojętnym.

Poseł Jarosław Kaczyński w pełnym jadu wystąpieniu na łamach jednej ze swych ulubionych stacyjek telewizyjnych plótł coś o tradycji zdrady narodowej, o najgorszym sorcie Polaków. Kiedyś ktoś da mu w ten kaczy dziób i tyle zostanie z kwakania jaśnie pana. Zapomniał śmieszny kurdupel, kto przez ostatnie lata judził przeciwko rządowi, przeciwko antyklerykałom, ateistom, przeciwko ludziom nie życzącym sobie oddawania Polski w łapy kościoła katolickiego? Wydawało się posłowi Kaczyńskiemu że on, nastawiony przez Rydzyka i dawnych agentów SB w sutannach, dawnych aparatczyków PZPR i stado pajaców pokroju Kowalskiego ma monopol na wszystko?

Minęło ledwie parę tygodni śmiesznych rządów PiS, a jaśnie „naczelnikowi” zaczynają puszczać nerwy. Prócz jego posłów- podnóżków, wójt Szydło i śmiesznego prezydenta nikt się go nie boi, prezes staje się obiektem kpin i drwin. Z jednej strony celnie punktuje go Ryszard Petru i jego partia, z drugiej- na ulice zaczyna wychodzić KOD. A tu trzeba zacząć spełniać obietnice wyborcze, bo zniecierpliwiony lud zacnie upominać się o pincet złotych na dziecko!Jeśli podzielasz moje zdanie to kliknij i wypromuj. Dzięki!:)

 

1 komentarz:

  1. Poznaję POLAKÓW, to znów MY, znów RAzem I NA NOWO piękni, dobrzy i prawdziwi.Wstaniemy, otrzepiemy się ale NIE POZWOLIMY Na to, by JAKIŚ OSZOŁOM PONIŻAŁ NaSZĄ GODNOŚĆ.a SWOJĄ DROGĄ TA OGROMNA PRZEPAŚĆ MIĘDZY
    CZCICIELAMI BEZPRAWIA, A NAMI WSZYSTKIMI...

    OdpowiedzUsuń