piątek, 4 grudnia 2015

Moherowe święto

W sobotę najprawdopodobniej nie zakupisz w Toruniu nawet symbolicznej butelki piwa, dobrego wina, butelki whiskacza czy czegoś w tym rodzaju. Co jest powodem- dni papieskie, rekolekcje religijne, kolejny nawiedzony klerykał w fotelu prezydenta? Otóż świętują sympatycy, słuchacze Radia Maryja i polityczni sojusznicy Tadeusza Rydzyka. Jego medialny ogłupiacz moherowych beretów obchodzić będzie 24 urodziny.

Biznesmen Rydzyk zaprasza naiwniaków na obchody. Część oficjalna dla maluczkich, przygłuchych babć słuchających radia z regulatorem głośności na maximum odbędzie się w Hali Widowiskowo- Sportowej przy ul. Bema. Ze smutkiem przyznam, że nie udało mi się uzyskać informacji czy impreza odbędzie się na koszt Rydzyka czy toruńskich podatników… Plebs będzie mógł skosztować tanich posiłków, napić się kawy i herbaty i zakupić książki dopuszczone do obiegu przez czujnych katooszołomskich cenzorów. Część nieoficjalna obejmuje spotkanie polityczno- biznesowe z udziałem Rydzyka i jego zaufanych oraz polityków, z którymi Rydzyk trzyma sztamę i dzięki którym może czuć się bezkarny. Tam nie będzie taniego jadła i letniej herbatki tudzież książek mdłej treści, o nie! Ciekaw jestem, czy zostaną zaproszeni klerykalni politycy PO i część dawnych aparatczyków PZPR/SLD którzy wprost stawali na głowie, by jakiś tam redemptorysta czuł się w Polsce niczym papież? O licznej reprezentacji PiS nie ma co nawet wspominać, niewykluczone że wpadnie Beata Szydło i Andrzej Duda.

Rydzyk apeluje do swoich wyznawców o modlitwę w intencji powołań kapłańskich i zakonnych, bo tak się jakoś składa, że nawet w tak klerykalnym kraju jak Polska coraz mniej jest naiwniaków do pójścia w ślady syna Beaty Szydło. Nie każdy lubi udawać, że żyje w celibacie, nie każdy lubi czarne sukienki, dzieci i moherowe berety…

 Jeśli masz czas i ochotę, kliknij i wypromuj. Dzięki!:)

 

1 komentarz:

 1. "każda ręka podniesiona na Kościół, to ręka podniesiona na Polskę"
  Jarosław Kaczyński

  Tak właśnie dzisiaj na urodzinach Rydzyka wystąpił.
  Ktoś już to kiedyś powiedział, że ręka podnieniona na partię, będzie ucięta.
  Po upadku komuny przerażone Zomo pobiegło ze strachu przed wolnością, schronić się do struktury dokładnie takiej samej jak partia bolszewicka czyli kleru. A co to oznacza?

  Nie można tego odczytać inaczej, jak groźby, że państwo siłą swojego aparatu represji stać będzie na straży nieskrępowanego sprawowania przez Kościół kontroli nad polskim społeczeństwem.

  http://strajk.eu/z-okazji-24-urodzin-radia-maryja-polski-rzad-dal-pokaz-lizusostwa-i-lokajstwa/

  OdpowiedzUsuń