czwartek, 10 lipca 2014

9 dni: przestroga dla katotalibów

Zmarło dziecko kobiety, której Bogdan Chazan, pupil katotalibów pokroju Terlikowskiego, odmówił wykonania zabiegu aborcji. U płodu w łonie matki zdiagnozowano tak poważne wady rozwojowe, że dla rozsądnego lekarza oczywiste było, że bezsensowne jest zmuszanie kobiety do urodzenia. Jest jedno ale: rozsądny lekarz nie podpisze tzw. klauzuli sumienia, a nią właśnie kierował się Chazan łamiąc polskie prawo, przedłużając w nieskończoność zbędne badania pacjentki zamiast skierować ją do innego szpitala na zabieg.

Dziecko przeżyło 9 dni, zmarło wczoraj. Króciutki żywot nie byłby możliwy bez intensywnej opieki lekarskiej w szpitalu bielańskim i środków przeciwbólowych aplikowanych maleństwu, przede wszystkim morfiny. Czy pan Terlikowski pobiegnie do dyrektora szpitala i będzie wydziwiał pod oknem jego gabinetu, że faszeruje narkotykami najmłodszych? Nie, on ma ważniejsze sprawy: wypisuje bzdury zmieszane na poły z idiotyzmami pod adresem prezydent Warszawy, która zgodnie z prawem odwołała Bogdana Chazana z funkcji dyrektora szpitala Św. Rodziny po kontrolach, które wykazały złamanie prawa przez lekarza. Terlikowski wył chyba z rozpaczy przez noc całą, obecnie łka w rękaw sutanny ks. Bortkiewicza z którym naradzają się, jak ekskomunikować Hannę Gronkiewicz- Waltz za respektowania prawa polskiego. Poznałem sporo osób, którym klechy odmawiały prawa do aktu apostazji, które marzą o ekskomunice a nie mogą się jej doprosić i nic! Może zaproponuję im, by udali się po prośbie do Terlikowskiego właśnie? Dziwne, że katotalibski papież nie obłożył jeszcze klątwą HGW. Widać nie ma na to czasu zajęty produkcją kłamstewek, bredni i bełkotliwych majaczeń na swoim portalu, który nie jest nawet parodią kabaretu.

Zaniemówiły klechy, ucichli posłowie katoprawicy, żaden z nich nie raczył skomentować śmierci dziecka, które nie musiało się rodzić, bo jego los był od dawna znany, wiadomo było, że bardzo szybko umrze. Kiedy kobieta nosiła w sobie płód, tzw. „obrońcy życia” pilnowali, by nie była w stanie dokonać aborcji, choć miała do tego prawo. Jej prawo i jej wybór, a nie jakichś idiotów w sutannach i ich popleczników którym wydaje się, że są wyroczniami i pozjadali wszystkie rozumy. Gdzież oni są, gdzie się wszyscy podziali, dlaczego nikt z nich nie komentuje śmierci dziecka, a tyle mieli do powiedzenia, nierzadko w jego imieniu, kiedy było płodem w łonie matki? Jarosław Gowin ośmiela się bredzić, że Bogdan Chazan padł ofiarą politycznej nagonki! Były minister sprawiedliwości nie waha się głosić kłamstw… Słusznie szef SLD, Leszek Miller, nazwał Chazana mianem religijnego psychopaty. Ja rozwinąłbym jeszcze tą myśl: psychopata religijny, ale i totalitarny. Chazan świetnie się czuł w minionym ustroju, za tzw. komuny, źle mu za demokracji a wie doskonale, że dziś do totalitaryzmu najbliżej ma kościół katolicki, dlatego też robi wszystko, by się mu przypodobać, by się przypodobać Michalikom, Nyczom, Hoserom i innym. Wolna droga, w swoim domu niech robi, co mu się żywnie podoba, niech zmusza swoją rodzinę do wprowadzania w życie ”nauk” i bełkotów hierarchów katolickich i pouczeń Terlikowskiego, ale niech nie waży się zmuszać do tego pacjentów, którzy sobie tego nie życzą!

Wniosek o zadośćuczynienie finansowe zapowiedział już pełnomocnik pacjentki Bogdana Chazana, zmuszonej do urodzenia dziecka, które wczoraj zmarło. Pozwany będzie i szpital, i Bogdan Chazan. Prokuratura prowadzi już śledztwo ws. narażenia pacjentki na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu przez lekarza szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie. Niech to będzie sygnałem dla katotalibów w lekarskich kitlach, że ich „prawo naturalne” nie obowiązuje pacjentów, którzy kierują się w życiu prawem polskim, swoim sumieniem i żyją w zgodzie z własnym światopoglądem.

Jeśli masz czas i ochotę, kliknij i wypromuj. Dzięki!:) 

 

10 komentarzy:

 1. Hej, Drogi Pawle :-) W nocy (nadal psia nóżka nie mogę spać :-((( ) pomyślałam, że gotowa jestem założyć się o wszystko, że niejaka Półtawska będzie z życia beatyfikowana i oto popatrz! Przeczytałam, że "ta święta staruszka" jest już SŁUGĄ BOŻYM!!!!!!! Ten tytuł przysługuje wybitnym katolickim jednostkom PO ŚMIERCI!!! No cóż, wygrałabym ciężkie pieniądze.
  Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiedzieliby choć raz coś szczerze: że pani Półtawska nie jest żadnym bożym sługę, lecz uzurpuje sobie prawo do przemawiania w imieniu bożka, Karola Wojtyły. ICH bożka.

   Usuń
 2. Pan Nycz był łaskaw wydać oświadczenie w sprawie zwolnienia dyr.Chazana.Ten wrażliwy człowiek użala się nad tym barbarzyńcą,ot,typowe kościelne bla,bla.Ale ani słowem nie wspomniał o tym nieszczęsnym dziecku ani jego tragicznej matce.Nawet frazesu o "otoczeniu modlitwą"...
  To nie przystoi człowiekowi.Chyba,że jest się kardynałem.Pozdrawiam.brok.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam sie z Panem calkowicie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczera prawda. Przestępcza mafia katolicka gorsza od komuny.

  OdpowiedzUsuń
 5. "u płodu w łonie matki", to brzmi jak "miłosierny zabójca" albo "żywy trup". Skoro wskutek wykrycia wad rozwojowych dziecko traci swój status człowieka, to i kobieta nosząca ów przedmiot w macicy nie może być tytułowana matką. A zatem po naturalnej ekstrakcji płodu nie można mówić, że "dziecko zmarło". Po prostu ustały funkcje płodu. Chazan nie zmusił pacjentki do "urodzenia płodu", on po prostu nie chciał zabić dziecka i bronił się przed tym. Do zabijania powinien zgłosić się autor tekstu. Wierzę zresztą , że dawno to zrobił i realizuje to do czego chce zmusić innych. Wiele już płodów wrzuciłeś do śmietnika?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieudolna próba manipulacji bazująca na przypisywaniu mi słów których nie napisałem nigdy i nigdzie- typowy objaw zidiocenia:)

   Proponuję udać się na korepetycje do szkoły podstawowej, bo poziom umysłowy spamera DD (Do Dupy?) znacznie zaniża poziom Czytelników tego bloga, skoro nie potrafi on zrozumieć i dostrzec, że nikogo nie zmuszam do niczego :)

   Mniej mediów Rydzyka i PiSm, DD (Do Dupy?)! :)

   Usuń
 6. egomościowi o nicku obserwator+ sugeruję, by nie odsuwał na bok periodyków, z których czepie swą niewiedzę. Nie, nie namawiam do ich odstawienia, niech je czyta do woli. istnieje duża szansa, że bardzo szybko uzyska wysoki poziom zidiocenia. I jeszcze jedno: miejsce do zamieszczania komentarzy pod blogiem istnieje dla ludzi, którzy posiadają coś sensownego do dodania, zgodnie z tematem. Mi nie są potrzebne rady panów typu obserwator+ i jakichś przygłupów proponującym mi to, co robili z nimi rodzice i co aplikują swoim dzieciom. Rozumiemy się? :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam. Dość mocno lewicowy blog, nie do końca moje klimaty, ale z niektórymi notkami trafiasz w punkt. Pewnie jeszcze nie raz tu wrócę ;) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś zagubiła się gdzieś granica między lewicą, centrum i prawicą... Z niektórymi trafiam jak napisałeś, z niektórymi nie, z innymi się pewnie rozmijam ;)

   Usuń