niedziela, 1 grudnia 2013

Polska śpi mimo 22 lat radiomaryjnej propagandy

Ilu gości zapowiadano na uroczystości obchodów rocznicy pararadia, jakim jest Radio Maryja? 40, 50, 100 tysięcy? Byłem i będę zdania, że nie ilość, lecz jakość się liczy, tymczasem na 22 obchodach powstania rydzyja stawiło się ok. 10 tys. osób, o jakości, że tak powiem, niezbyt wysokich lotów. Średniej intelektualnej nie podnieśli, z wiadomych przyczyn, parlamentarzyści Brudziński, Błaszczak, Ziobro, czy Kempa, którzy przywieźli do Torunia walizki wazeliny. Niewykluczone, że para z Solidarnej Polski doznała zaszczytu, może ojdyr łaskawie pozwolił na wypucowanie swego autka, bądź posprzątanie auli w swej szkole?

Dziadzio biskup z Łowicza, Zawistowski, ksywa Tymoteusz, postać znana z głupich i głupszych wypowiedzi, poświęcenia redakcji „Super Expressu” nie zawiódł i tym razem posuwając się do kłamstwa, jakoby WSZYSCY słuchali Radia Maryja, a bezbożnicy podsłuchiwali i je przeklinali. Kłamstwo goni kłamstwo: nie wszyscy katolicy słuchają toruńskiej propagandy. Kłamstwo drugie: czy ja, piszący te słowa jestem bezbożnikiem? Chyba nie, skoro gównianego, katoprawicowego, antysemickiego, faszyzującego radyjka nie słucham ani nie podsłuchuję. Raz czy dwa miałem sposobność posłuchać paplaniny, bełkotu Tadeusza Rydzyka; to jest doktor?:) Emerytowany pracownik PGR bardziej składnie prowadzi rozmowę! Zawistowski brnął jednak dalej, nawołując do obudzenia się Polski, bo tak dalej żyć już się nie da! Zastanawiam się, z czego Polska ma się obudzić: z katolskiego letargu? 22 lata gdakania przez Rydzyno jakoś nikogo nie zbudziło. Módl się pan, Zawistowski, by to się nie stało! Bo dla Rydza, dla ciebie, dla Głódziów i innych panów w sukienkach mogłoby być w Polsce za ciasno. A już śmiech mnie ogarnął, kiedy klecha skowyczał, że bezbożnicy, ateiści ( ideolodzy gender oczywiście!) nie modlą się, nie nawracają się, bo nie mają grzechu. Nie kłamią, nie kradną, czasem, tylko defraudują, ale afera nigdy się nie wyda, bo bezbożnych wspomagają bezbożni. I wszystko stało się jasne! Z rządu odeszli skorumpowani ateiści, którzy swoimi skorumpowanymi oczami łakomie spoglądali na fury pieniędzy! Całą reszta to pobożni słuchacze Radia Maryja, to chciał powiedzieć o członkach rząd Zawistowski?

Kiedy czytam radiomaryjne brednie, bzdury wypowiadane przez panów w sukienkach, to cieszę się, że tych idiotyzmów nie słucham na żywo. Popukałbym się wtedy w czoło i parsknąłbym śmiechem, rzałbym, jak koń, póki rozjuszone, radiomaryjne moherowe commando nie przepędziłoby mnie, gdzie katolicki pieprz rośnie! Panie Zawistowski! Tak zna się pan na polityce, taką ekstazę wzbudza pan wśród starczego tłumu- proponuję, by zgłosił się pan do premiera Tuska z ofertą objęcia resortu propagandy.

Jeśli masz czas i ochotę, kliknij i wypromuj. Dzięki!:) 

0 komentarze:

Prześlij komentarz