poniedziałek, 23 stycznia 2017

Kaczyński bierze się za media

Jarosław Kaczyński zapowiedział reformę mediów. W jego ocenie reforma jest potrzebna po to, by media nie zajmowały stanowiska w którym popierają jedną opcję polityczną lecz skupiły się na prawdzie. Prezes PiS wymlaskał, że po jego słowach w wielu redakcjach z  pewnością zapanowała panika. Śmiem podejrzewać, że tak się stało: wszyscy dziennikarze poupychani w TVPiS są tacy bezstronni, apolityczni i informują rzetelnie widza, że jak najszybciej powinni rozglądać się za nowym pracodawcą.

Reforma mediów? Jacek Kurski pokazał, jak się reformuje TVP. Dziś jest to zdychająca, skompromitowana telewizyjka partyjna w której prym wiodą absolwenci szkoły Tadeusza Rydzyka. Wyższa kultura społeczna i medialna wychodzi w całej okazałości! Partyjniactwo, bylejakość, manipulowania faktami, totalna amatorszczyzna, tak można podsumować roczny efekt „dzieła” Jacka Kurskiego, jak okazuje się- jednego z rozgrywających w aferze podsłuchowej ze Zbigniewem Stonogą w tle. Teraz Kaczyński ogłosił, że w pozostałych mediach jest potrzebna reforma. Made in Kurski oczywiście. Dlatego wszystkie miernoty tworzące propagandówkę- gadzinówkę na Woronicza i na Pl. Powstańców Warszawy mogą spać spokojnie.

Nie ma sensu gdybać i zastanawiać się o co chodzi Kaczyńskiemu, bo chodzi tylko o jedno: by wszystkie media, wszystkie radia, telewizje, gazety prowadziły dzień w dzień transmisję wystąpień pana prezesa. Wystąpień na żywo , przede wszystkim z jego bredniami o „zamachu” smoleńskim i ludziach specjalnej troski, chorych z opozycji. Mniej zasłużone media miałyby prawo do emisji wystąpień wójt Szydło, Antoniego Macierewicza i jego maskotki Misiewicza lub któregoś z bardziej nawiedzonych klechów.

Tak ma wyglądać „reforma” mediów made in Kaczyński: wszyscy zmuszeni by byli jak nie emitować, to publikować brednie urojone starszego pana. Toruński biznesmen Rydzyk sklecił jakiś tam instytut służący do wyrywania pieniędzy od rządowych Misiewiczów. Tylko patrzeć, jak zostanie utworzony instytut myśli Jarosława Kaczyńskiego.

Przeczytaj, kliknij i wypromuj. Dzięki!:)

 

2 komentarze: