poniedziałek, 7 września 2015

Józef pedofil Wesołowski zabrał tajemnicę do grobu

Ksiądz odmówił pochówku bo rodzina nie miała pieniędzy na pogrzeb. Ksiądz odmówił pochówku bo zmarły nadużywał alkoholu, choć był pobożny i wierzący. Parafia odmówiła pogrzebu, bo zmarła nie przyjęła księdza po kolędzie. Ksiądz nie pochował zmarłego dziecka- wolał udzielić ślubu szczęśliwej parze niż spełnić wolę pogrążonych w żałobie. Ksiądz odmówił pochówku rodzicom zmarłego kilkulatka, bo nie żyli oni w związku małżeńskim.

Przyznam szczerze, że dziwię się parom niepraktykującym, niewierzącym i żyjącym w luźnych związkach. Ile potrzebują jeszcze upokorzeń, drwin i kpin z ust księdza katolickiego by zrozumieć, że obecność lub nieobecność człowieka w sutannie na pogrzebie jest całkowicie obojętna zmarłemu? Oczywiście katooszołomstwo ma inne zdanie, ale komu jest potrzebna opinia fanatyków sekty religijnej made in Katoland?

W poświęconej ziemi pochowano Wojciecha Kroloppa, na katolickim cmentarzu pochowano również oskarżonego o pedofilię Józefa Wesołowskiego. Na pogrzebie tego ostatniego gościło sporo księży, wśród nich wysłannik Stanisława Dziwisza, biskup Jan Szkodoń. Zabawne: zamiast potępić czyny zmarłego- biskup nakazał kontemplację ewangelii św. Jana o ukrzyżowaniu Chrystusa. Jakieś analogie? Na pogrzebie pedofila wspominać o tzw. męce pańskiej?

Spotkałem się z opiniami, że Pismo Święte nie wspomina o pedofilii, a rodzimi Polacy- katolicy krzyczą, że co nie jest zabronione, jest dozwolone. Cóż, typowe radiomaryjne podejście. Co ciekawe, jakoś dziwnie zamilkły katoprawicowe media, zadziwiająca mało czasu poświeciły Wesołowskiemu „niepokorne” media. Nie ma winnego, nie ma sprawy… a propos: Watykan prowadził śledztwo w sprawie oskarżonemu o pedofilię Wesołowskiego, ale nie przeciwko niemu. Tyle że po jego śmierci watykański wymiar sprawiedliwości zakończył postępowanie. Wszyscy są z siebie zadowoleni!

Płotka Gil w więzieniu, gruba ryba Wesołowski w piachu, a rekiny na wolności. Zastanawia mnie, dlaczego pogrzeb pedofila odbył się przy zamkniętej trumnie, dlaczego nie przeprowadzono sekcji zwłok i przyjęto wersję Watykanu o przyczynie śmierci Wesołowskiego?

Jeśli masz czas i ochotę, kliknij i wypromuj. Dzięki!:)

 

5 komentarzy:

 1. Też tak myślę, że zrobiono wszystko aby nie dopuścić do procesu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że zrobiono wszystko aby nie dopuścić do procesu. Nie pierwsza to tajemnicza śmierć w historii Watykanu.

  OdpowiedzUsuń
 3. A widziałeś katola co biblie czytał, wierzysz w cuda?

  Prawo Boże - słowa Jezusa

  Członkowie kościoła katolickiego chcą przeforsować prymat prawa boskiego nad prawem stanowionym. W Polsce (casus Chazana) funkcjonariusze kościoła wraz z grupą gorliwych katolików prawo boskie chcą stosować przede wszystkim w odniesieniu do ciężarnych kobiet, a nie w stosunku do samych siebie. W związku z tym może warto przypomnieć klerowi katolickiemu oraz zainteresowanym katolikom słowa Jezusa, o których być może zapomnieli zajęci tuszowaniem skandali pedofilskich oraz usprawiedliwianiem kościoła z grzechów najgorszych (w kontekście nauki Jezusa). Warto podkreślić, że w perspektywie pedofilii akurat prawo boskie jest bardzo wyraźnie określone i bynajmniej nie jest łagodniejsze niż prawo stanowione. Czytając Ewangelię, znajdujemy bowiem taką wypowiedź Jezusa:

  Kto zaś zgorszy jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, lepiej będzie dla niego, aby mu zawieszono u szyi kamień młyński i utopiono go w głębi morza. Biada światu z powodu zgorszeń. Wprawdzie zgorszenia muszą przyjść, lecz biada człowiekowi, przez którego zgorszenie przychodzi. (Mt 18, 6-7)8.

  Warto również postawić pytanie: czy w kryzysie w który popadł kościół w związku z grzechami pedofilii, istnieje jakaś rada, czy wskazówka, której Jezus udzieliłby kapłanom, których narządy rozrodcze były, są, lub mogą być, powodem grzechu? Jak się wydaje, konkretną podpowiedź daje następujący fragment Nowego Testamentu:

  Otóż jeśli twoja ręka lub noga jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie wejść do życia ułomnym lub chromym, niż z dwiema rękami lub dwiema nogami być wrzuconym w ogień wieczny. I jeśli twoje oko jest dla ciebie powodem grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do życia, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła ognistego. (Mt 18, 8-9)

  Jezus wypowiada słowa wstrząsające9. Kto jednak naukę Jezusa traktuje poważnie i dobrze ją zna, nie jest niczym zaskoczony. Cóż, Jezus nie był słodkim Jezuskiem z dagerotypu. Wracając do meritum: jeśli członkowie organizacji "kościół katolicki" chcą na poważnie udowodnić w sprawie pedofilii wyższość prawa boskiego nad prawem stanowionym, to mają czarno na białym napisane, co należy robić z pedofilami - właśnie według prawa boskiego, którego są takimi gorącymi entuzjastami.

  OdpowiedzUsuń
 4. W czerwcu ,,Namiestnik Chrystusa'' wyklucza ze stanu kapłańskiego sługę bożego Józefa. Tytułem kary za molestowanie seksualne najmniejszych braci Jezusa czyli pedofilię.(Zgodnie z Kodeksem Kanonicznym art. 1395a paragraf 2).
  We wrześniu układa do trumny w stroju duchownego, o włożeniu mu na rączkę pierścienia biskupiego nie zapomniawszy. Czyli rehabilitacja.
  Oto wielka tajemnica wiary.
  Nuncjusz-zgodnie z zasadą domniemanej niewinności-święty, pedofilska siatka za Spiżową Bramą niepokalana ewentualnymi zeznaniami Wesołowskiego, Kościół niebłądzący...A ofiary aktów pedofilskich, jako diabli pomiot wodzący mężów świętych na pokuszenie, puszczone w kanał. Bez czci, zadośćuczynienia, odszkodowań.
  ,,Wchodzą sługom bożym'' do łożnic ( ks. doktor Bochyński), ,,same są sobie winne'' ( abp. Michalik), ,,szukają rekompensat deficytowych pieszczot rodzicielskich'' ( rzecze inny zbuk-zbok kieckowy)...
  Ależ dzieciatko Jezus musiało cierpieć. Z racji niepoliczalnych aktów pedofilii swoich sług.
  ,,Cokolwiek uczyniliście...mnieście uczynili'' (Mat. 25; 40)
  PrzeHera

  OdpowiedzUsuń
 5. Sekcja zwłok?!
  "Zmarł na zawał serca przez uduszenie".

  OdpowiedzUsuń