poniedziałek, 21 września 2015

Biskupie brednie to prawdziwa twarz kościoła w Polsce

Adam Lepa, członek nikomu- prócz kleru i klerykalnych "dziennikarzy"-  niepotrzebnej Rady ds. Środków Społecznego Przekazu Konferencji Episkopatu Polski kolejny raz udowodnił, że na starość ma problemy z głową. Skąd moje podejrzenie? Otóż straszy pan oznajmił, że media są groźne dla rodziny, a sytuacja polskiej rodziny nie znajduje w nich odbicia. Oczywiście wyjątkiem są media katolickie. Konia z rzędem temu, kto wskaże mi 3 stacje telewizyjne, trzy tygodniki i 3 dzienniki niekatolickie!

Ojczulek Lepa bawi się chyba w Teda Turnera w sutannie, a może już całkiem zbzikował i uwierzył, że on i jemu podobne dziadki z tej ich Rady będą narzucali program stacjom telewizyjnym? Lepa ubolewa, że w mediach wspierane są pewne ideologie (gender oczywiście! ) które są zagrożeniem dla prawidłowego rozwoju rodziny i niszczą proces wychowawczy młodego pokolenia. Zaniepokoiłem się stanem psychiki klechy kłamiącego bez mrugnięcia okiem, jakoby namawiano dzieci do 13. roku życia do wybrania sobie płci! Staremu już gorzej, czy tylko udaje? Ale to jeszcze nic! Staruszek plótł  łkając, że rodzina polska jest w sytuacji zagrożenia, bo do patologii społecznych (rozwody, alkoholizm, przestępczość nieletnich) doszły nowe, nie mniej groźne jak narkomania, niedojrzałość ojca lub matki w wypełnianiu zadań rodzicielskich, a nawet stan zdemoralizowania środowiska rodzinnego. Chciałbym panu Lepie przypomnieć, że rozwodów (tzw. unieważnień małżeństwa) udzielają za niemałe pieniądze katoliccy biskupi, więc oni pośrednio odpowiadają za patologię. Dwa: świętym alkoholikiem od wczoraj powinien być obwołany Sławoj Leszek Głódź, typowy asceta w sutannie, wzór wszelkich cnót. Trzy: małoletni przestępcy nie wychodzą ze szkół neutralnych światopoglądowo czy szerzących ateizm bądź uczących o seksualności człowieka, opuszczają mury szkół po intensywnej, wieloletniej indoktrynacji religijnej, panie ksiądz! Cztery: dojrzałość w zadaniach rodzicielskich posiadają oczywiście księża katoliccy, przede wszystkim cwaniacy pokroju sukinsyna, który w 2011 roku nie udzielił pomocy swej partnerce rodzącej na plebanii, a przeciwko któremu prokuratura umorzyła postępowanie, bo… nie ustalono, czy urodzone przez kobietę dziecko było człowiekiem!

Kiedy się czyta wynaturzenia takich stetryczałych dziadów w sukienkach, nie potrafiących przeżyć dnia bez ogłoszenia światu swoich bredni, to śmiech człowieka ogarnia! Mnie to nie dziwi że nawet na emeryturze (kto mu ją wypłaca- Watykan?) dziadek Lepa nie potrafi oprzeć się pokusie by powiedzieć coś niemądrego. W końcu to on, kumpel Rydzyka wielbiony przez strzyżone przez niego babcie bredził niegdyś, że media fałszują obraz kościoła w Polsce, ze kierują się Goebbelsowskimi metodami, a Radio Maryja jest wzorcem dla innych rozgłośni. Wypadałoby nogi podleczyć panu Lepie…

Włączam wczoraj tiwi, wyskakuje warszawski program regionalny: święty Jan Paweł Drugi pozostawił po sobie... Wyłączam, szkoda czasu na pierdoły. Rzucam okiem na program telewizyjny: msza św. z sanktuarium bożego, do zobaczenia w Krakowie (program propagandy religijnej), Ziarno, Anno Domini- Biblii ciąg dalszy, Miedzy ziemią a niebem. W mediach komercyjnych- dyskusje z udziałem przygłupich polityków klerykalnej prawicy bądź pieprzenie o niczym pod czujnym okiem zakonnika lub księdza po cywilnemu. Śladu nie ma po gender, ateistach, namawianiem dzieci do zmiany płci, za to roi się do przydupasów kleru.

 Jeśli masz czas i ochotę, kliknij i wypromuj. Dzięki!:)

 

3 komentarze:

 1. Radio nienawiści, które w normalnym kraju dawno by było zakazane, bo mowa nienawiści wzywa do ludobójstwa, taki jest jej końcowy efekt, jest dla katoli wzorem do naśladowania. Za to taki Owsiak, to zło wcielone, bo pomaga innym. Relatywizm złych ludzi, którzy pod żadnym względem nie powinni występować w mediach bo zachęcają do wszelkich patologii czy w rodzinie czy w społeczeństwie lub pokazywani z mocno czerwonym znaczkiem, bo dewiant się wypowiada, ktoś chory, ktoś wzywający do patologii, ktoś kto tylko szkodzi i natychmiast bzdury powinny być dementowane i pokazywane prawdziwe fakty szkodliwości tych ideologów nienawiści.

  OdpowiedzUsuń
 2. Klerykalna Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wystawiła Radiu Maryja i TV Trwam najgorsze oceny ze wszystkich mediów za przekazy z kampanii prezydenckiej. Klienci biznesowi Rydzyka protestują m.in. tymi słowy: KRRiTV nie powinna zestawiać podmiotu państwowego z prywatnym, bo mija tego ostatniego jest inna.

  Dodam od siebie: to może zapisów o KRRiTV o przestrzeganiu "wartości chrześcijańskich" nie powinien przestrzegać nikt, prócz mediów pana Rydzyka?

  OdpowiedzUsuń
 3. Watykański capo di tutti vescovi ,,przyjął rezygnację bp. A. Lepy''. Ponad ziemski szef jeszcze zborgował 75-letniemu prykowi parę pi-ar-dów. Nie omieszkał z tego skorzystać expierd medialny, autor dwunastu ksiąg o środkach masowego przekazu. I puścił w rynsztok mową wiązaną świat manipulacji mass mediów ,,zatruwających informacje''.
  Że ,,zgangrenowane'', że są ,,jarmarczne'' szkodzące Kościołowi katolickiemu, wiedzą o tym oseski trzymające równowagę na nocnikach. Zwłaszcza te objęte programem katechezy ,,od żłobka do nagrobka''. Tu wielebny afryki nie odkrywa. Odkryciem czarnego lądu byłoby logiczne uzasadnienie mianowania wroga starszych braci w wierze M. Kolbe ,,patronem nowych mediów''. Albo znalezienie w plewach, uważanego za wzorcowe ,,Radio Maryja'' ziarna miłości bliźniego.
  Może to rozdwojenie jaźni i stosowanie podwójnej miary w ocenie podobnych zjawisk, skłoniło watykańskiego capo do zwolnienia z pracy A. Lepy? Bo, ten poza ziemski szef nie wie, co czyni.
  PreHera

  OdpowiedzUsuń