wtorek, 5 maja 2015

Prawda pogrąży Andrzeja Dudę

Beata Szydło pobiegła na skargę do szefa KRRiTV. Szefowej sztabu wyborczego kandydata z ramienia Jarosława Kaczyńskiego, Andrzeja Dudy, nie podoba się, że publiczna TVP jakoby faworyzowała urzędującego prezydenta. Szydło ujada, że widzowie nie mogą liczyć na rzetelną informację.

Doceniam troskę pani Szydło i wyrażam jednocześnie ubolewanie, że nie interweniuje u szefów innych mediów, opłacanych przez pana Biereckiego, senatora PiS. W mediach tych „dziennikarzom” nie przechodzi przez gardło prezydent Komorowski. Jest tylko Komorowski, prezydentem to jest Lech Kaczyński. No, ale misję do wykonania ma mieć tylko TVP, propisowskie media mają do wykonania inne zadanie- robić wodę z mózgu pisowskiej gawiedzi. Przoduje w tym TV Trwam, ale tam pani Szydło nie interweniuje.Sztab wyborczy prezydenta Bronisław Komorowskiego spot, który doprowadził do furii i rozpaczy PiS, Andrzeja Dudę i jego ferajnę. Jarosław Kaczyński na razie milczy, widać piszą mu dopiero przemówienie. Rzecznik PiS, Mastalerek, dostał nie lada histerii po obejrzeniu spotu przedstawiającego prawdę o kandydacie na prezydenta. Kandydacie PiS, który nie kryje się, że chciałby karać pozbawieniem wolności za zabiegi n vitro. Mastalerek histeryzuje, że tego jeszcze nie było, by w kampanii wykorzystywać takie rzeczy. To kiedy ma być czas na zajęcie się takimi kwestiami? Kiedy biskupi wyrażą wolę?

Spot wyborczy komitetu urzędującego prezydenta jest strzałem w dziesiątkę. Daremne krzyki Beaty Szydło, by prezydent opamiętał się i zażądał zaprzestania emisji spotu. Takich filmów powinno być jak najwięcej. Tym bardziej, że przedstawiają one prawdę. A tej boi się PiS.

Jeśli masz czas i ochotę, kliknij i wypromuj. Dzięki!:)

 

1 komentarz:

  1. Czas teraz na spot o SKOKACH w których "obronie" tez odegrał niebagatelna role

    OdpowiedzUsuń