czwartek, 7 maja 2015

Kabareciarz Ryszard Nowak

Ryszard Nowak, szef kabaretowego Komitetu Obrony przez Sektami i Przemocą przed wyborami prezydenckimi ma parcie na szkło, niczym kandydat Duda! Nowak przeszedł samego siebie czym dowiódł, że ma coś nie tak z łepetyną: pan Rysio żąda, by Biuro Ochrony Rządu zapewniło ochronę Tadeuszowi Rydzykowi! Dla niewtajemniczonych: Rydzyk to taki bogaty cwaniaczek- biznesmen w sutannie, udający ubogiego księdza, przy czym jest nieformalnym szefem kościoła katolickiego w Polsce. Specjalizuje się w wyłudzaniu pieniędzy od głupich, radiomaryjnych babć oraz szczuciu ciemnego pisowskiego plebsu na wszystko i wszystkich, którzy się Rydzykowi nie podporządkowali.

Pan Rysiu Nowak był bohaterem mojej ostatniej notki, idiotyczne poczynania tego jegomościa śledzę od dawna. Trochę szkoda mi tego konfidenta SB, dziś dostającego orgazmu na widok sutanny: trzeba mieć naprawdę nieliche problemy ze zdrowiem psychicznym, by popaść z jednej skrajności w drugą… Ale i nie lada poczucie humoru, by we wniosku do szefowej MSWIA napisać takie słowa:

 „Chcieliśmy zaznaczyć, że w bieżącym roku wielokrotnie natrafialiśmy na portalach medialnych na wpisy internautów, którzy nawoływali do zabicia oraz fizycznego znieważenia O. Tadeusza Rydzyka. W związku z powyższym złożyliśmy dwukrotnie doniesienia do prokuratury o popełnieniu przestępstwa przez internautów: 

1) W dniu 24.03.2015 r. złożyliśmy doniesienie do Prokuratora Okręgowego w Warszawie, pana Ryszarda Rogatko o popełnieniu przestępstwa przez internautów, którzy grozili śmiercią O. Rydzykowi na portalu internetowym Wirtualna Polska pod artykułem: „Tajemnice ojca Rydzyka” z dnia 21.03.2015 r 

2) W dniu 28.03.2015 r. złożyliśmy doniesienie do Prokuratury Okręgowej w Warszawie o popełnieniu przestępstwa przez internautów, którzy grozili śmiercią O. Rydzykowi na portalu Fakt.pl pod artykułem: „Bieda ciśnie o. Rydzyka? Prosi o pieniądze” z dnia 11.02.2015 r. Dowód: w załączeniu doniesienie o popełnieniu przestępstwa do Prokuratury Okręgowej w Warszawie z dnia 28.03.2015 r. oraz pismo przewodnie do Prokuratury Okręgowej w Warszawie z dnia 28.03.2015 r. 

Uważamy, że sprawa jest niezwykle poważna. 

O. Tadeusz Rydzyk, wielki autorytet dla wielu milionów Polaków jest publicznie szykanowany i grozi się mu śmiercią. 

Chcieliśmy zaznaczyć, że Ustawa o Biurze Ochronie Rządu (tekst jednolity Dz.U. 2014.170) mówi: Art. 2. ust. 1 Do zadań BOR z zastrzeżeniem ust. 2, należy ochrona: pkt. 2. innych osób ze względu na dobro państwa. oraz Art 2. ust. 2. Minister właściwy do spraw wewnętrznych, z zachowaniem przepisów o ochronie informacji niejawnych, podejmuje decyzję o objęciu ochroną osób, o których mowa w ust. 1 pkt. 2. ".

Uśmiałem się do łez nad stekiem tych bredni, które są dziełem jeśli nie lekko stukniętego, to przynajmniej jajcarza pierwszej wody! Jak wytłumaczy pan Rysiu fakt, że na portalach prawicowych i sklerykalizowanych ktokolwiek ośmielił się zamachnąć na „dobre imię” pana Rydzyka, mimo dziesięciu lat rządów sklerykalizowanych polityków? Jeśli ktoś chce kogoś pozbawić życia, to nie chwali się tym na prawo i i lewo, nie rozpowiada i nie grozi, bo zostawia za sobą dużo śladów. Nie uczyli tego pana Rysia w SB, czyżby tylko razem chlali wódę? Zagalopował się pan Rysio z tym autorytetem milionów Polaków: dlaczego zataił fakt, że dla większości Polaków Rydzyk żadnym autorytetem nie jest? Jeszcze trzęsie mną ze śmiechu, kiedy przeczytałem najlepszy kwiatek: do zadań BOR z zastrzeżeniem ust. 2, należy ochrona: pkt. 2. innych osób ze względu na dobro państwa. Dobro państwa zależy od ochrony pana Rydzyka? Takich bredni nie grali nawet na portalu Karnowskich! Szefowa MSWiA w przeszłości była katechetką: pan Rysiu liczy, że na dźwięk nazwisk Nowak i Rydzyk spełni wszelkie zachcianki?

Pan Rysiu powinien napisać czołobitny list do papieża Franciszka z prośbą o wypożyczenia 2-4 silnych, zdrowych i ślicznych panów z papieskiej gwardii szwajcarskiej. Ulubieniec katoprawicy zasługuje na taką ochronę. Drugie rozwiązanie: prezes PiS, Jarosław Kaczyński, mógłby odpalić jak nie paru chłopaków ze swej ochrony, to chociaż nieco mamony z budżetowej subwencji na ochronę swego polityczno- biznesowego kumpla. Trzecia możliwość: Roman Polsko, ulubieniec PiS, narzeka na brak zajęć. Czwarte rozwiązanie, najbardziej optymalne: niech się pan Nowak zajmie pilnowaniem pana Rydzyka. Niech sięgnie po tłum moherowych babć i kwitnie przy włościach pana Tadeusza dniem i nocą. Tylko kto wtedy robiłby z siebie pajaca z sektami w tle?

Pan Nowak powinien założyć kabaret. Ma niezwykły talent w rozśmieszaniu ludzi do łez.

 Jeśli masz czas i ochotę, kliknij i wypromuj. Dzięki!:) 

 

2 komentarze:

  1. "najbardziej optymalne"

    Nie ma rozwiązania najbardziej optymalnego. Rozwiązanie optymalne jest z definicji najlepsze. Pozdrawiam serdecznie

    Lehoo

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten facet w swojej paranoi chciałby zabijać, bo co tu widzimy, paranoja to z łaciny obłęd po prostu, jest to ciężka choroba psychiczna a nie jakieś tam popierdułki. Paranoicy to inaczej inkwizycja, to światek krzyżowców, inkwizytorów, którzy w każdym najdrobniejszym szczególe dostrzegają że człowiek napada na ich idealną, wspaniale czystą ideologie. Coś w rodzaju Stalina który rysę i odbieganie od ideologii komuszej widział dosłownie w każdym i panicznie się fortyfikował jednocześnie mordując. Paranoicy to zbrodniarze. Jedno jest ciekawe, czy my mamy tak nieprzytomnych sędziów w sądach że nie widzą, mocno chorego bandyty, który w imieniu religii prześladuje swoje ofiary? Przecież normalny sędzia odrazu wysłałby to coś na obserwacje i tam byłby zatrzymany na leczenie, ale u nas naprawdę dziwne rzeczy się dzieją bo wariaci prześladują ludzi a nawet mogą startować na prezydenta.

    OdpowiedzUsuń