piątek, 28 marca 2014

Spec od zwalczania ateizacji znowu nadaje!

Specjalista od tropienia i przeciwdziałania ateizacji, kolejny raz błysnął intelektem, kiedy wśród elektoratu Twojego Ruchu dopatrzył się żuli i meneli. Mowa o pośle PiS, Bartoszu Kownackim, który pomylił powołania: nie powinien być politykiem, lecz katolickim księdze. Człowiek ten ma  bzika na punkcie ateizacji- jakby ta w ogóle miała gdzieś miejsce- nie dostrzega za to religijnej indoktrynacji prowadzonej od najmłodszych lat w szkołach, nie widzi też programu powszechnej klerykalizacji. Co prawda życzliwi podpowiadają, że trudno dostrzec nawet śladowe oznaki intelektu u Kownackiego, ale to najpewniej złośliwość z ich strony. Wyborcy PiS- intelektualiści, doktorzy, profesorowie, biskupi, rekiny biznesu- gotowi są życie oddać by dowieść, że Bartosz Kownacki IQ ma na poziomie Tadeusza Rydzyka, bądź ks. Oko.

Kownacki żalił się jakiś czas temu, że w sejmowym basenie podrywali go dwaj posłowie Twojego Ruchu. Czy zapraszali go na mały rozruchaj, tego nie dowiemy się, niestety... Żule i menele wśród wyborców Twojego Ruchu? Może tak być, statusu wyborcy przy urnie nikt nie zweryfikuje. Głosują alkoholicy, prostytutki, geje, gwałciciele, złodzieje, radiomaryjne babcie, ateiści, nikt im tego nie zabroni. Widać Kownacki nie potrafi przyjąć po dziś dzień do wiadomości, że w polskim Sejmie znalazło się kilku antyklerykałów, jawny gej, osoba transseksualna i były ksiądz. Idąc tokiem paramyślenia Kownackiego- ludzi tych wybrali żule i menele.

Policzmy zatem: 16919 głosów oddano na Roberta Biedronia
19451 na Annę Grodzką
17720 na Romana Kotlińskiego

Strasznie dużo tych meneli! Skąd ich tak wielu, w katolickiej Polsce powinni być sami "patrioci" pisowscy i abstynenci na wzór i podobieństwo tych obszczymurków, którzy wymazali katowickie biuro senatora Kazimierza Kutza. Tylko takie, nie zawaham się użyć tego określenia, skurwysyny zapewniłyby sukces wyborczy partii Kaczyńskiego, gdyby nikt, prócz nikt, nie mógłby głosować. Zaprogramowane nienawiścią matoły są wśród elektoratu PiS, ale tego Kownacki nie komentuje. Niewygodną prawdę należy starannie ukrywać, a bzdury nie mające pokrycia w faktach przedstawiać jako prawdę, oto polityka posłów pokroju Kownackiego!

Adam Lipiński, ważniak z PiS, wielokrotnie został sfilmowany i nagrany, kiedy nawalony jak stodoła po żniwach miał kłopoty z zachowaniem typowej dla homo sapiens postawy.

Bobo Adam Hofman pod wpływem proponował pewnej niewiaście pokazanie swego ptaszka.

Tomasz Kaczmarek, bawidamek, po pijaku proponował swemu koledze, że przypierd... mu krzesłem.

Karol Karski i Łukasz Zbonikowski po pijaku zdemolowali hotel na Cyprze.

Marek Latas kierował samochodem mając 0'7 promila alkoholu we krwi.Jestem chory, mam cukrzycę i jadłem po drodze kilka jabłek, łgał jak z nut poseł katolik.

Leonard Krasulski spowodował kolizję prowadząc auto pod wpływem, orzeczono wobec niego grzywnę i zakaz prowadzenia pojazdów.

Elżbieta Kruk mamrocząc pod nosem, głupio się uśmiechając, bełkocząc i chwiejąc się na nogach uciekała przed dziennikarzami do sejmowej restauracji.

Dziwi kogoś, że posłowie PiS co chwila powtarzają, by Janusz Palikot powrócił do pędzenie gorzałki?

Co jest lepsze: żule i menele wśród wyborców, czy wśród posłów?

Jeśli masz czas i ochotę, kliknij i wypromuj. Dzięki!:)

0 komentarze:

Prześlij komentarz