piątek, 17 kwietnia 2015

Misjonarze z pedofilią w tle


Partia Episkopat za pośrednictwem swej odnogi zachęca do wzięcia udziału w IV krajowym kongresie misyjnym. Komisja episkopatu ds. misji wkłada wiele wysiłku by wmówić maluczkim, że tzw. misjonarze są niezbędni i niezbędne jest ich utrzymywanie przez państwo polskie. O tym, że Polska nic z ich działalności nie ma, strona kościelna nie wspomina.

W sieci zaczęły pojawiać się filmiki sygnowane przez episkopat, Jeden z nich zamieszczam na blogu. Proszę przyjrzeć się jegomościowi po upływie minuty i siedmiu sekund odtwarzania, bawiącego się w towarzystwie dwojga dzieci. O nie, wzrok was nie myli! To Wojciech Gil, były już ksiądz katolicki, któremu udowodniono pedofilskie czyny na Dominikanie. Tacy to „misjonarze” reprezentowali Polskę poza granicami kraju. Jak widać, strona kościelna chętnie wykorzystuje wizerunek skazanego pedofila w swojej reklamówce...

Nie dziwi mnie obecność w filmie Jerzego Mazura, ełckiego biskupa, któremu na co dzień aż świeci się od śliny miejscowych samorządowców pierścień na palcu. Pan Jerzy w dosyć specyficzny sposób podchodzi do informacji o możliwości molestowania seksualnego nieletnich przez podległy sobie personel. Dekretem z 18 listopada 2005 r. Jerzy Mazur mianował ks. Dariusza Doliwę asystentem diecezjalnym, czyli kościelnym nadzorcą Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Okazał się jej ogromnym przyjacielem, zwłaszcza młodziutkich dziewczynek. Przejawiało się to m.in. tym, że namiętnie je przytulał, wkładał łapy pod bluzki, badając przyrost piersi, dotykał ud w okolicach pachwin… „Przyszedł do mojego pokoju. Zakradł się od tyłu, włożył mi ręce pod bluzkę, dotykał moich piersi, potem włożył mi ręce w majtki” – opowiadała na łamach prasy jedna z podopiecznych rozbuchanego księdza. Biskup dał wiarę podwładnemu, że to wyssane z dziewczęcego palca historie i… awansował księdza na proboszcza parafii w Chełchach, mianując go też katechetą w miejscowym Zespole Szkół…

Rusza nowa „ewangelizacja” poza granicami kraju. Tylko czekać, kiedy jej honorowym koordynatorem i zwierzchnikiem misjonarzy zostanie Józef Wesołowski, inny ześwieczczony pedofil, nudzący się śmiertelnie w Watykanie, Ciekawi mnie, czy któryś z „misjonarzy”- wzorem pedofila Gila- będzie przywoził zagranicznych nieletnich do Polski? Prokuratura nie drążyła tematu, komu Gil przywoził świeży towar, a szkoda.

Jeśli masz czas i ochotę, kliknij i wypromuj. Dzięki!:)

P.S. Po zamieszczeniu tekstu i zamieszczeniu w nim filmu otrzymałem takie oto dementi:

" W filmie nie występuje Wojciech Gil (bardzo proszę przyjrzeć się uważnie) , tylko o. Mirosław Wołodko SVD, misjonarz werbista pracujący w Togo".

Hmm... Co na to Czytelnicy? Czy w filmie wykorzystano oblicze Gila, czy rzeczywiście Wołodki? (na zdj. poniżej):
 
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz