poniedziałek, 24 lipca 2017

Media prywatne kolejnym celem PiS

Protesty ogromnej części Polaków nie zgadzających się na sobiepaństwo PiS przy okazji pseudoreformy sądowej zrobiły na rządzących duże wrażenie. Tak duże, że rozhisteryzowana wójt Beata Szydło została wypchnięta do studia reżimowej telewizji by wygłosić w niej stek bredni.

Reżimowe media, kiedyś nazywane publicznymi, dwoją się i troją, by zbagatelizować, ośmieszyć i określić mianem marginalnych demonstracje odbywające się w całej Polsce. W studio telewizyjnym goszczą jeśli nie pracownicy TVP info to ich zaprzyjaźnienie kolesie z pisowskich gadzinówek. Nie chcę tracić czasu na przypominanie wszystkich tych kłamstw, bredni i manipulacji stada baranów z Kurwziji nazywających siebie dziennikarzami. Przepraszam, przypomniało mi się, że nie dalej jak przedwczoraj słyszałem, jak jeden z tych asów twierdził, że ogromną większość dziennikarzy obecnej ekipy z Woronicza i z Placu Powstańców tworzą… młodzi konserwatyści! Jednego z tych „konserwatystów” niepotrzebnie zaczepiono 10 lipca, kiedy to kręcił się wśród kontrmanifestacji smoleńskiej opowiadając bzdury zaczepiając ludzi. Wystarczyło go zapytać co i z kim robi teraz jego żona, która zdradzała swego poprzedniego męża prof. Krzysztofa Hejke z kochankiem, który zginął pod Smoleńskiem, a którego PiS usiłuje od lat wpisać do panteonu bohaterów narodowych?

Zaniepokojony relacjami mediów komercyjnych, nadających zgodnie z klerykalną ustawą o KRRiTV aparatczyk PiS, w przeszłości gorliwy i cyniczny komuch Krzysztof Czabański oznajmił, co ma nastąpić: media komercyjne, przede wszystkim TVN, mają zachowywać się jak media, bo w obecnej chwili się tak nie zachowują. Radosna opinia człowieka z marionetkowej, niekonstytucyjnej Rady Mediów Narodowych wchodzących w kompetencje KRRiTV jest niczym, przynajmniej powinna być w normalnej Polsce. Tyle że obecnie nie jest normalnie, jak może być normalnie, skoro krajem rządzi facecik mający zaburzenia urojeniowe? Czabański nie może znieść, że przekaz mediów prywatnych różni się od tego steku kłamstw, bzdur i bredni serwowanych przez media publiczne, ścigające się w przedstawianiu manipulacji z TV Republika i TV Trwam. Wg Czabańskiego dziennikarze powinni trzymać nerwy na wodzy, schować swe poglądy i zadawać pytania i nie być wojującą stroną sporu politycznego. Od bełkotu Czabańskiego niejednego zdrowego na ciele i umyśle może zemdlić. Tylko patrzeć, jak każe występować funkcjonariuszom Kurwizji w mundurach Obrony Terytorialnej.

Posłanka Krystyna Pawłowiczówna łgała jak najęta mówiąc, że jej słowa o dobraniu się po wakacjach do prywatnych mediów i pracujących tam dziennikarzy były wyrwane z kontekstu i zostały źle zrozumiane. Wierzycie, naiwni, tej głupiej babie?

 Przeczytaj, kliknij i wypromuj. Dzięki!:)

 

1 komentarz:

  1. "PiS Polakom - Polacy PiS-owi" - https://probus.blogspot.com (pierwszy post od góry). Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń