środa, 19 sierpnia 2015

Młodzi kaczyści

Buszowałem ostatnio w Internecie w poszukiwaniu dawnych przebojów muzycznych, przypominanych w pewnej rozgłośni radiowej przez Marka Sierockiego. Zupełnie przypadkowo trafiłem na clip dawnego Varius Manx „Moje Eldorado”. Z pewnym zdumieniem odkryłem, że tzw. „prawdziwi Polacy” (wyborcy PiS) produkują swe brednie i głupoty również na portalach z muzyką. Jeden z pisiołów nabazgrał pod teledyskiem, że piosenkę Varius tą puszcza sobie po przegranej Komorowskiego. „Właśnie tak czuję się po tym jak w końcu Polacy pogonili tego gnoja. Teraz szukam piosenki, którą będę słuchał po przegranej PO jesienią”- napisał zadowolony. Katolicki głos w twoim domu!

Poznałem sporo wyborców PiS i nie są to moherowe babcie pokroju sąsiadki z dołu, przygłupiej babci, która słucha o różnych porach dnia TV Trwam na maxa. Jako że nie nadstawiam drugiego policzka, uruchamiam miniwieżę z hymnami Love Parade 1997-2010. Ci, których poznałem, są w wieku 25-30 lat. Nie moje to pokolenie, oni nie uczyli się w szkole języka rosyjskiego, za to mieli marnej jakości katechezę i historię pisaną już przez siepaczy PiS z IPN. „Żołnierze” wyklęci i postaci pokroju Kuklińskiego są u nich na topie, roztrząsanie przeszłości z lat 1939- 89, wiara w spisek przeciwko rządowi Olszewskiemu itp. Dlaczego chcą głosować (i od lat głosują!) na Kaczyńskiego i PiS, dlaczego oddali głos na Andrzeja Dudę? Odpowiedź jest tak banalnie naiwna i prosta, że złapałem się za głowę, bo jest po prostu tak głupia! Wszyscy oni chcą dokopać Platformie Obywatelskiej, Donaldowi Tuskowi, Ewie Kopacz i komu się tylko da. Kiedy pytam ich, czy chcą coś zmienić, coś zbudować, zostawić po sobie coś przyszłym pokoleniom to patrzą na mnie jak na wariata. Zbudować, zmienić? Ważne, by PiS wygrał wybory, wtedy pozamyka w więzieniach tych aferzystów z Platformy! Złożyłeś doniesienie do prokuratury, zebrałeś dowody i poszedłeś z nimi do sadu, uparcie zadaję pytanie. Przecież sądy i prokuratury grają tak, jak PO im zagra, kwitują. Doprawdy? Dopytuję i podaję przykład niemocy, zaniechania i bojaźni prokuratury obchodzącej się z Antonim Macierewiczem jak z jajkiem po opublikowaniu przez niego raportu o likwidacji WSI. Mogę tak pytać, podawać przykłady i trwonić swoją energię, ale… po co mi to?

Stłamsić PO, powsadzać polityków tej partii do więzień za ukrywanie winnych „zamachu” smoleńskiego, dojebać im wszystkim. I to w zasadzie wszystkie oczekiwanie wyborców PiS, tych dwudziestoparolatków. Chamstwo, agresja słowna i siłowa, zdeptanie przeciwnika, przygwożdżenie go do ściany nawet za pomocą kłamstwa i manipulacji- to są wartości, którymi ci wyborcy się kierują. Co mają one wspólnego z wartościami chrześcijańskimi, lansowanymi przez kler katolicki? Chyba mnóstwo, bo to nikt inny, tylko PiS tworzy już koalicję z episkopatem. A propos kościoła katolickiego: tak się jakoś dziwnie składa, że ci wyborcy PiS, moi znajomi żyją w wolnych związkach, co do jednego mam podejrzenie, że jest kryptogejem. Kościół? Chodzą na śluby i pogrzeby, czasem komunie. Dekalog? Kiedy wyjeżdżają w teren rozglądają się za dziwkami, niektórzy z nich to ateiści, by było ciekawiej! Potrafią kłamać bez zmrużenia okiem nie  wypowiadając przy tym imienia Boga nadaremnie, lecz posługują się regionalną łaciną… Mają nałogi, za kołnierz nie wylewają, ubóstwiają oglądać walki MMA, biorą odżywki(najzwyklejsze w świecie sterydy) jakoby niezbędne do treningu na siłowni,prawie wszyscy to kibice stołecznej drużyny Legii Warszawa w piłce nożnej. Co za tym idzie- uwielbiają awantury na stadionach, włóczą się po ulicach w poszukiwaniu zadym choćby 11 listopada. Lewica? Nie ma czegoś takiego: są lewacy, komuchy, pedały i czarnuchy. Tak mówią i tak piszą na uwielbianym przez siebie portalu niezalezna.pl .Nie przyjmują do wiadomości, że ten portal jest tak niezależny, jak niezależni od pieniędzy PiS prowadzący go panowie K.

Nie przyszło mi do głowy banalne pytanie: a co zrobicie, gdy wasz wódz Jarosław i jego ludzie nie zrobią nic, prócz oddania Polski w ręce biskupów, a do więzienia nie trafi nikt z polityków PO?Jeśli masz czas i ochotę, kliknij i wypromuj. Dzięki!:)

 

2 komentarze:

  1. Elektorat PiS to przecież tylko "PRODUKT" kleru i tyle.Jawi się pytanie, czy ów półżywy/półmartwy "Produkt" ożyje.Pewnie tak, ale dopiero wówczas, gdy zorientuje się,że ich guru/kat/religia/moda na aportowanie...bez aportu dawno i bezpowrotnie minęły i były tylko wybrykiem natury.Osobiście "PRODUKTOWI" nie dziwię się wcale, bo co on ma robić-jak mu tak "dobrze" za nic nie odpowiadać i nic nie robić, ale jest przecież to guru za przeproszeniem i temu guru też NIC.Nikt o odpowiedzialność nie pyta, wniosków ani skutków, szkód ani strat nie liczy.I to dopiero przeraża...

    OdpowiedzUsuń
  2. "a co zrobicie, gdy wasz wódz Jarosław i jego ludzie nie zrobią nic, prócz oddania Polski w ręce biskupów, a do więzienia nie trafi nikt z polityków PO?"

    Jak to co? Wezmą sprawy w swoje ręce. Już będzie wolno.

    OdpowiedzUsuń