poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Czarna Konstytucja

Człowiek PiS i Jarosława Kaczyńskiego, sługa hierarchów kościoła katolickiego, od niedawna prezydent Polski już w marcu sugerował, że konieczna jest zmiana Konstytucji. Bo ta niby jest za stara. W rzeczywistości chodzi o to, że była uchwalona w niezbyt korzystnych dla prawicy i Kaczyńskiego czasach, preambułę napisał Tadeusz Mazowiecki, a Ustawa Zasadnicza była oczkiem w głowie prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Żydokomuna w pełnej krasie!

Potrzeba Polsce nowej Konstytucji. Nie czerwonej, nie biało- czerwonej. Potrzeba Konstytucji czarnej. Takie wnioski nasuwają mi się kiedy słyszę mlaskającego ozorem Jarosława Kaczyńskiego i wypowiedzi obecnego prezydenta. Jest tylko jedno ale: Tadeusz Rydzyk, specjalista od ogłupiania katolickiego stada oznajmił publicznie, że jego, jako katolika, prawo polskie nie obowiązuje, zatem wszyscy katolicy mają prawo iść w ślady toruńskiego biznesmena. Zatem dla kogo byłaby nowa Konstytucja, dla ateistów i innowierców?

Proponuję kilka punktów do nowej, pisowskiej Konstytucji, która będzie wymagała pokropku z rąk co najmniej Dydycza, Dzięgi lub Głódzia:


W imię Boga wszechmogącego! W trosce o byt i przyszłość naszej Ojczyzny, która nie odzyskała niepodległości w 1989 roku, my, Naród Polski –to jest obywatele Rzeczypospolitej wierzący w Boga, oznajmiamy, co następuje:

Godło, hymn, flaga, krzyż katolicki są symbolami Rzeczypospolitej Polskiej. 

Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym, które utrzymują obywatele Polscy, a zyski z niej czerpie Kościół katolicki. 

Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu, którego reprezentantem jest premier rządu i koalicjant z episkopatu.

Organy władzy publicznej działają na podstawie prawa kanonicznego.

Konkordat jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej. 

Władzę ustawodawczą sprawują Sejm i Senat zgodnie z poleceniami episkopatu, władzę wykonawczą Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej i Rada Ministrów, a władzę sądowniczą sądy biskupie i trybunały kościelne. 

Rzeczpospolita Polska zapewnia wolność tworzenia i działania partii politycznych pod warunkiem, że założyciele są praktykującymi katolikami i kierują się nauką społeczną kościoła katolickiego.

Finansowanie Kościoła katolickiego w Polsce jest przymusowe. 

Wskazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu i faszyzmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową, narodowościową, religijną i seksualną. 

Rzeczpospolita Polska zapewnia monopol dla katolickiej prasy i katolickich środków społecznego przekazu. 

Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny po ślubie konkordatowym. 

Wielodzietna rodzina, wielokrotne macierzyństwo i rodzicielstwo państwa polskiego nie obchodzą. Jedyna rodzina objętą ochroną prawną to Rodzina Radia Maryja.

Rzeczpospolita Polska specjalną opieką otacza weteranów kościoła katolickiego.

Kościół katolicki jest jedynym legalnym związkiem wyznaniowym w Polsce. 

Prezydent Rzeczypospolitej czuwa nad przestrzeganiem konkordatu i prawa kanonicznego przez władze publiczne.

Rada Ministrów prowadzi politykę wewnętrzną i zagraniczną Rzeczypospolitej Polskiej pod egidą episkopatu. 

Przedstawicielem Rady Ministrów w województwie jest biskup diecezjalny. 

Projekt ustawy o zmianie Konstytucji może przedłożyć co najmniej 1/5 ustawowej liczby posłów, Senat, Prezydent Rzeczypospolitej oraz episkopat. 

 Jeśli masz czas i ochotę, kliknij i wypromuj. Dzięki!:)

 

4 komentarze:

 1. Propozycje zapisów konstytucyjnych zaktualizowane.
  -Idea nadrzędności prawa bożego nad stanowionym obowiązuje od chrztu. A Konkordatu nad Konstytucją od umowy z 1925 r.
  -Kk. zawarował sobie status ,,poza prawem'' a papieże ponad prawem dekretem Dictatus Papae z 1075 r.
  -Kontrybuty zwane Świętopietrzem (obolo di San Pietro) bulimy od zawierzenia przez Mieszka z Odą państwa Polan papiestwu (Dagome iudex).
  Rodzina Radia M a r y j a wywyższona. Prezydent oraz rząd poniżeni. Koszt utrzymania pana boga zaniżony...Itd., itp.
  Jeśli czegoś brak w Konstytucji, to uznania Kk. za czarna dziurę pochłaniającą Wszechświat. Od fizycznego analoga różni ją skarlenia i światłowstręt.
  PrzeHera

  OdpowiedzUsuń
 2. No dobra, a ktoś przeczytał lub pamięta prawdziwe postulaty pis nad zmianą konstytucji, to wam powiem że to co tu wymyślacie to pikuś przy ich projekcie zmiany konstytucji i napewno już nie będzie wam wolno mieć jakieś ale lub żale, bo kto podniesie rękę na świątobliwość i generała Kaczyńskiego, to władza katolicka tą rekę utnie.......coś to przypomina? Już przecież Pawłowicz chce usuwać jej nieprzychylnych reporterów i wysyłać na urlopy w dziwne miejsca zaginięcia, a to jest jeden z postulatów, strajki zabronione, manifestacje zabronione, chyba tylko te co kwiczą z przerażeniem na chwałe kościoła lub generała Kaczyńskiego...teraz wiecie gdzie stało zomo i będzie stało czarne zomo.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A z tym pomysłem też już wyskoczyli.

   http://m.ocdn.eu/_m/f040c3fd898df35189e2deb72e213693,62,37.jpg

   Usuń
 3. No żesz kurcze pieczone, :) łykam kolejne francuskie żaby, a nijak nie mogę dojść do rozumu, by ogarniać tak celnie jak Ty Pawle:)) Super podsumowałeś! :) Pozdrawiam serdecznie:)W.

  OdpowiedzUsuń